| jojoloveSHINee a întrebat:

Care sunt cele mai stupide intrebari puse pe TPU? doar din curiozitate... funda pentru cele mai stupide si amuzante intrebari

Răspuns Câştigător
| CristinaCriss001 a răspuns:

Sunt unele gen "fetele sa ma contacteze aici (si isi dau ei id-ul)" sau "unde pot gasi o fata intre varsta..." mda, si cu ocazia asta le recomand obsedatilor sa iasa afara din casa si sa socializeze nu sa isi caute partenere, penibil este faptul ca au si pretentii ce inaltime sa aiba fetele, ce greutate, daca au sau nu acnee, daca saruta bine, si tot asa... deci ma amuza astfel de intrebari si de multe ori imi vine sa le dau o replica usturatoare dar ma abtin laughing

2 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Intrebarea ta!)))

| Alekzandra a răspuns:

A fost unalaughing. Foaarte tare:"Care este ID-ul lui Nini?" laughing.