| Heather2001 a întrebat:

Care vi se par cei Mai stupizi useri TPU? si ati putea face un top cu cele Mai stupide si amuzante intrebari si raspunsuri ale lor? funda:X

13 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

AnneBre

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

DUmnezauReloaded
smartgirl
clannad
AnneBre
si restul de d/s

| Nuvăsufăr a răspuns:

Cei menţionaţi mai sus, şi XxXoaiarătăcităXxX, anghel08, etc, Nu prea îmi rezerv mult spaţiu din creier să le reţin numele, exact şi câţi sunt, dar se ştiu ei care sunt.

| AlinaaAli a răspuns:

Marcela7 ~x(

| Woodenpints91 a răspuns:

Retardu' ăla de Woodenpints.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nici unul nu este stupid, dar chiar sunt foarte penibile toate pitzipoancele de 14-15 ani care intreaba toate tampeniile, ex.statusuri,cu ce sa se imbrace sau despre,, iubiti,,.

| Ţepeşu a răspuns:

Http://www.TPU.ro/utilizator/fviy Il urasc pe tipu asta!

greece12
| greece12 a răspuns:

E prea mult si ca exista, vai de topul lor!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns (pentru Ţepeşu):

Si eu

| Ţepeşu a răspuns (pentru BudăSpiritOfVengence):

Tot TPU-ul il uraste, nu crezi?

| Deny1333 a răspuns:

Pe mine mă enervează tâmpita aia de Deni cu mulţi de 3... ar trebui să o suspende careva. Să mai taie din 3, dă-i dracu'.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

O manelistă împuţită cu hepatită în rect ar fi JokeMachine.
http://www.TPU.ro/utilizator/klm

| NANANAHehh a răspuns (pentru AlinaaAli):

Aprob straight face