| NumePublicAnonim a întrebat:

Care vrea sa vina cu mine la Balul bobocilor? sunt clasa a 9-a! big grin

20 răspunsuri:
| ShimmEr a răspuns:

Nu va inghesuiti , oameni buni...

| NumePublicAnonim explică:

P.S.intrebarea e doar pentru baieti!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Si eu sunt baiat.puppy dog eyes.

Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim explică (pentru IntrebariIntrebatoare):

Decat daca e dulce si zemos si gumos (cam ca tine) *se linge pe bot* miau, vrei sa fii partenerul meu la dans? devil

Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim explică (pentru IntrebariIntrebatoare):

Stai linistit.eu mananc doar partile carnoase.

Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim explică (pentru IntrebariIntrebatoare):

Nuu! doar ca e piele si os.eu vreau carne (sau lapte). laughing

Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim explică (pentru IntrebariIntrebatoare):

Ba dinpotriva, e prea plin pentru ca eu sa stau sa caut vreo trei ore laptele care e in fundul frigiderului.de aceea ma gandeam ca tu esti prada perfecta.Ce vrei sa fii Cina sau Desertul? devil mie mi-ar placea sa fii desertul

Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim explică (pentru IntrebariIntrebatoare):

Orice vrei, dar oricum esti dulce.

Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim explică (pentru IntrebariIntrebatoare):

Las-o balta, am gasit pe altcineva.Si nu mai scoate limba, ca ma excit.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanux a răspuns:

Din moment ce n-am fost la cel organizat de liceul meu, cand eram in clasa a 9-a, de ce as veni acum? Dai o bere?

| NumePublicAnonim explică (pentru IntrebariIntrebatoare):

Daa sad ti-a spus, limbutza ta ma excita prea rau si decat sa fac vreo prostie, mai bine te parasesc.laughing))))

| NumePublicAnonim explică (pentru Bogdanux):

Dau ce vrei tu! happy

| Bogdanux a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

S-a facut.