| eduardos123 a întrebat:

casti audio scumpe sau telefon la pretul ala funda happy

Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

La telefon, clar laughing Raccat-urile au fost 130 de lei, telefonul vreo 500 de lei (Samsung Galaxy S2 Plus) laughing Dar recomand castile de 500 de lei decat o vechitura ca a mea big grin

10 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Un smartphone la pretul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vorbiti mă aici despre electronice.
*mănâncă ciocolata*

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Castile, ca doara nu dai 500 de lei sa zicem pe o rabla de telefon (S2) sau alte minuni invechite. big grin

| eduardos123 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Ce casti ai big grin

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru eduardos123):

Pai eu am niste rah*turi de Ovleng de 35 de lei laughing Asta pentru pc, pentru telefon am Roccat Syva si le mai folosesc si la pc

| eduardos123 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

La ce ti mai mult la telefon sau casti hai ca dupa iti dau funda a si ce telefon ai =)

| eduardos123 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Dar ti si la casti nu /? happy

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru eduardos123):

Da, cu toate ca le-am scapat in WC odata ( nu intreba ) inca mai merg si ma mir. big grin

| eduardos123 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

rolling on the floor in veceu wtf rolling on the floor)))))

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru eduardos123):

La telefon, clar laughing Raccat-urile au fost 130 de lei, telefonul vreo 500 de lei (Samsung Galaxy S2 Plus) laughing Dar recomand castile de 500 de lei decat o vechitura ca a mea big grin