| Ţepeşu a întrebat:

Cat de mult urasc faza asta: intru pe facebook, ma uit prin pozele unor prietene si e imposibil ca sub fiecare poza sa nu gasesc un citat care sa ma tampeasca si sa-mi strice ziua... ftw...

Răspuns Câştigător
| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Ţi-aş da eu o panaramă, clasa a 7 a,ascultă manele,cu un album pe care scrie 'YuBiiRiLee MhElE' are poză cu şuncile la vedere, una cu florin salam şi cu ea în care descrie 'IniMa Mealove struck' şi are comm-uri pupincuriste 'haolo fata:X:X:X jhy ai vhorbhit chu el?:X:X: da jhy mhya zhys sha nu mha mhai jtergh lha mhanha asta'
Uneori, regret că sunt fată.

| Ţepeşu explică (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Translate please si da si contul de pe facebookul ei la mess privat pliz. Am chef sa fac isto de ea. devil

28 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cum sa iti pierzi increderea in umanitate?
...citeste statusuri pe mess

| MasterOfDisaster a răspuns:

De asta cititul dauneaza grav sanatatii!

| Ţepeşu explică:

Hitler, Justin Bieber si Cheloo ajung in iad. DIavolul il intreaba pe Hitler:
De ce esti aici?
Hitler: Am omorat 20 de milioane de oameni si am inspaimantat toti oamenii.
Diavolul: Bun, bun stai in dreapta mea. Se uita apoi la Justin Bieber:
De ce esti aici?
Justin Bieber:Am otravit populatia pamantului cu vocea mea pitigaiata.
Diavolul:Hm...bine stai in stanga mea. Se uita acum Diavolul la Cheloo:
Diavolulbig grina, pai tu de ce esti aici?
Cheloobig grina-te dupa tronul meu curvo!

| Bot a răspuns (pentru Ţepeşu):

Parca era cu Eminem.

| Ţepeşu explică (pentru Bot):

Si care-i faza cu avataru cu Anonymus?

| Bot a răspuns (pentru Ţepeşu):

E doar un avatar.

| Ţepeşu explică:

Toate fetele pe cookbook au citate sub fotografii.

| Trinitas a răspuns:

Si apoi cand le demonstrezi ca sunt atat de proaste incat nici macar nu stiu sa scrie sterg pozele.

| AlinaaAli a răspuns:

Am vazut la una pe care o cunosteam bine si e vai de capul ei ca nici o musca nu ar omora si daca ridici vocea la ea incepe sa planga si avea ceva de genu"nu's razbunatoare dar si daca te prind nu te iert"happy
cum sa nu iti strice ziua una ca aia?laughing

| Foxie2 a răspuns:

Sunt micuta si draguta, talenthata m-a fachwt m@m@ ca shun smecher@ Th@ dăă! Cithatele shutn Cha sa specifice ce Mishtos ele :X funda?

rolling on the floor T/A

| AnneBre a răspuns:

Mda...o cheamă Doolceazza şi într-o poză cu ruj roz pe piţi, buze ţuguiate şi cu părul roşcat, iar la descriere scrie 'Ca O Vr Ea [:X]

big grin

big hug

Ea e criminala :X cu totii o stiti! lasa figurantii coplesiti, de emotii obositi! Ea e cea mai indicata dintre fetele cuminti :X.'

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

*pune o poza de pitipoanca*
citat: $! aM InVaTaT Ca In VyAtZza nu pRyMe$ty Ke3a K3 vR3y DkT d4Ka MuNc3StI:*:*love struck:X Owns this Photo: pitipoanca xXl

| Ţepeşu explică (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Translate now:

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Ţepeşu):

Si am invatat ca in viata nu primesti ceea ce vrei decat daca muncestilaughing

| Ţepeşu explică (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Suna a mai romneasca acum.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Ţepeşu):

Inainte nu era romaneasca? O.o

| Ţepeşu explică (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Era pitiponceasca. E o diferenta...

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Ţepeşu):

Era limba vorbita de majoritatea fetelor O.o.phbbbbt

| diaηα a răspuns:

Denisa o cheama. O parasuta care in fata pc-ului ii tare-n gura. Live. se c*că pe ea.
Are o poza pe facebook. Tot botoxu-i pe ea.
Descriere : Zambesc`ca asa imi sta`cel mai bine. zambesc pentru ce am simtit pentru tineh`. zambesc pentru amintiri ce au trecuth`. zambesc poate`intr-o zi va fi ca la inceput`!
Comentarii : x - frumushika mea love struck... mi doolll de tine... love struck dc nu mi-ai zis ca ai fost prin sat la dernisoara ca veneam pe la tine ca acolo am fost si eu toata ziua sad love struck
y- Sexy si rea :*
z- iuiiiiiiiii love strucklove strucklove struck... ce mumoasa esti love strucklove strucklove struck:*:*:*big hug

O cheama Alexandra [o iau de cap p-asta]
Are niste poze. ****modelbatting eyelashes
Serios. are o poza in care arata semnu` pacii iar langa ea a si scrie " muieeeee love struck coaieee :p "
WTF?!

Traim intr-un univers paralel.

| InfiniteInfinity a răspuns:

Pun şi ei nişte citate: Pă engleză să ştie toată ţara pă sistem!
Cocalari şi Piţipoance laughing

| AndreeaLove10 a răspuns:

Da si pe mine!

P. S. : Si unde e intrebarea ta?

| carmen13 a răspuns:

Ok.si care este intrebarea?

| Ellliiii a răspuns:

Daa...serios si pe mine ma enerveaza foarte tare. Sii nu le vad rostul acelor citate. Spatiul ala este daca vrei sa specifici ceva la acea poza, nu sa puna ele/ei tot felul de citate in englesaa.etc

| Magnifico a răspuns:

De ce trebuie sa iei in considerare ce spun altii? Ce iti pasa? Nu baga in seama si ai sa vezi ca merge eu asa fac si nu am probleme de genul taustraight face. Nici aia care dau acele "citate" nu gandesc inainte stai linistit.Nepasarea merge insa si ea pana la un anumit punct dupa care o sa ai alte dorinte...

| TheDubstepMan a răspuns (pentru Magnifico):

Puştiu aici nu e D/S aşa că mai bine taci.

| Magnifico a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Sa traiti bine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumbag facebook girl:pozeaza sumar imbracata, pune citat din Biblie.