| GulDan a întrebat:

De ce nu merge pe facebook faza cu "facebok personalizat" sau doar "prietenii" adica am incercat cu alt cont sa vad daca a mers si tot la fel se vede. toate pozele,prietenii, etc. O fi problema ca intru pe acelasi PC?

2 răspunsuri:
| kibiusa99 a răspuns:

Nu ai pus setarile corecte sau daca le-ai pus nu ai dat la salvare, funda? big grin

| GulDan explică (pentru kibiusa99):

Mersi dar.le-am pus corecte si am si salvat.dar cand intru cu alt cont sa vad se vede tot fotografii, prietenii etc.