| ๖ClaSSic a întrebat:

Cat doarme o pisica pe zi? Pentru ca mi se pare ca a mea nu se mai trezeste...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de mâţă. Poate dormi jumătate de oră, o oră, o jumătate de zi, o zi sau poate să nu se mai trezească vreodată. Dacă vrei s-o trezeşti într-un mod " original ", du-te aproape de ea şi bate rapid şi puternic din palme lângă urechile ei(dar vezi să fie pisică tânără, că dacă are peste 6-7 ani s-ar putea s-o bagi în somnul de veci).

48 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Motanul meu doarme de obicei 6 ore pe zi, dar mă îngijoreaza şi pe mine asta...el de obicei doarme 10. .worried

| GiAnca a răspuns:

E in coma.

| Almássy a răspuns:

A murit!?! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut chef aseară de aceea nu se mai trezeşte laughing

| Fridăm a răspuns:

24/24 h.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te îngrijora. Al meu doarme de 3 zile ^-^.

| Ashadow a răspuns:

Doarme 25 de ore pe zi.

| sebyse a răspuns:

Nu-ti fa griji o pisica poate sa doarma 25/24 ore pe zi mai ales cand e in vacanta la mare

| ๖ClaSSic explică (pentru Almássy):

Nuu... Cum sa moara?! :O

| zurick a răspuns:

A fost la discoteca matelor si de aceia...

| ๖ClaSSic explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam eu. o si vazusem ieri gatindu-se pentru petrecere, se spala intruna! laughing

| ๖ClaSSic explică (pentru zurick):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

laughing E clar atunci!

| MaliciousDeath a răspuns:

Pai gandeste-te ca eu m-am trezit acu' o ora.Adica la 14:30.
thinking Acum inteleg de ce ma asociaza lumea mereu cu o pisica.

| ๖ClaSSic explică (pentru MaliciousDeath):

Eu m-am trezit devreme... nu de alta, dar cocosul ala de la vecini isi face treaba foarte bine laughing Daca ar reusi si pe pisica mea sa o trezeasca... thinking

| SootheMySoul a răspuns:

16 ore maxim
Ca s-o trezesti plimba-te prin casa intr-un costum din carne(gen Lady Gaga)

| MaliciousDeath a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

Pai din experienta iti spun ca dac-o stropesti cu apa, sigur se trezeste.Imi iubesc parintii.laughing

| ๖ClaSSic explică (pentru MaliciousDeath):

Dac-o mai stropesc si cu apa... nici nu vreau sa-mi imaginez (saraca pisica) laughing

| ๖ClaSSic explică (pentru SootheMySoul):

rolling on the floor Si cam cat COSTA un costum de asta? thinking

| SootheMySoul a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

Intreab-o pe lady gaga

| ๖ClaSSic explică (pentru SootheMySoul):

Nice idea! Cine are nr ei de telefon? laughing

| Rockerrockin a răspuns:

R.I.P dumnezeu s-o ierte sad

| 00AName00 a răspuns:

12236 de ore pe zi.

| Musique a răspuns:

Ce i-ai pus iar în mâncare?

| єχcєєℓ a răspuns:

A fost cu Gogăie la partylaughing

| ๖ClaSSic explică (pentru Musique):

Nu i-am pus somnifere... asta stiu sigur.

| OitaZburdalnica a răspuns:

De pisici nu stiu, dar oile dorm 27/24 si zambesc mereu in somn! :3

| ๖ClaSSic explică (pentru OitaZburdalnica):

happy... M-ati innebunit cu oile voaste laughing