| Wicku a întrebat:

Am o pisica de aproape 1 an(In primavara asta face 1 an).
Doarme in continuare de azi dimineata de pe la ora 8 si nu se trezeste. O mai misc putin, deschide ochii si se culca la loc.
Posibil sa fie prea obosita?
Aseara nu prea a dormit pana la 2 noaptea.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Incearca sa te joci cu ea sau sa o ti in brate putin.Si a mea aca o misc se culca inapoi, dar daca o iau in brate sau o enervez cu ceva se trezeste(cateodata merge in alta camera si doarme iar). Intr-o zi a mea a dormit toata ziua, pentru ca fusese intrega noapte pe afara! Insa daca nu mananca si pare asa bolnavioara iti sugerez sa o duci la veterinar.

5 răspunsuri:
| danypoli95 a răspuns:

Poi logic ca ii obosita.

| Hanking a răspuns:

E pe moarte!

| bella98 a răspuns:

Daca nu este obosita ori este bolnava ori a mancat prea multhappy funda?big grin

| klaudiu2009 a răspuns:

Ce tragedie oameni buni laughing... tara foame de foame si tu esti ingrijorat ca iti doarme pisica de la 8 dimineata rolling on the floor

| Cutecristinutza a răspuns:

Nu sunt veterinar dar nu cred ca e un motiv de ingrijorare. Poate e doar obosita sau pur si simplu nu are chef de joaca.Eu am o catelusa care face asa foarte des dar nu ma ingrijorez.In orice caz daca nu are vreo alta simtoma de genu sa nu manance sau alceva ar trebui sa te duci cu ea la veterinar, dar daca e doar asta las-o sa se odihneasca cat vrea si daca seamana cu catelusa mea se va trezi si va fi perfect normala