| anonim_4396 a întrebat:

Cât face 2+2?
Cel mai bun răspuns primește funda din partea Asociației române a coafezelor și matematicienilor de ocazie.

Răspuns Câştigător
| Rhea44 a răspuns:

5 happy

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Prin zona mea, face cât o echipă de dublu la tenis

| Pricked a răspuns:

Cel mai bun raspuns.

| Lostlyric a răspuns:

Cat dai?

| RAY a răspuns:

Orice suma e posibilia in universul cuantic, poate sa nu insemne nimic, o particula virtuala + una virtuala =cat fac? nici una ca dispar ambele, sau una de materie pozitiva sau negativa =neutralizare completa =null

| Amalia2008 a răspuns:

| gogu220 a răspuns:

Depinde. Dacă cumperi fac 3, dacă vinzi fav 5 iar daca intermediezi fac cât cel care dă mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radical de ordinul 3 din 64