| Nicky06 a întrebat:

Cat mai multe glume pana maine (marti) seara, la scoala facem o ora de bancuri. Fara prosti!

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cati ani ai? (de curiozitate)

| ViezurE a răspuns (pentru Musique):

Gece anişoli.

| Musique a răspuns (pentru ViezurE):

Dar nu te-am intrebat pe tine. puppy dog eyes

| Nicky06 explică (pentru Musique):

Pe mine ma intrebi?

| Musique a răspuns (pentru Nicky06):

Da.

| Nicky06 explică (pentru Musique):

| PotcaPădurii a răspuns:

Jet. Ce panza mea, nu v-a invatat nimeni ca T/A=Trivia/ Amuzante, nu Culgere De Bancuri?

| AlinaaAli a răspuns:

Astazi s-a rasturnat trenu' cu voi aici?
Sunteti mai multi ca niciodata!

| Nicky06 explică (pentru AlinaaAli):

Tu imi urmaresti toate raspunsurile si intrebarile, unde ma duc eu vi ca si-un magnet acolo. Mi-am schimbat numele, gata!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

Habar n-am cine esti si de unde ai cazut oh go on
Si ca sa nu zici ca sunt rea, iti fac si un compliment, ai iesit bine in pozawinking

| MyObsession a răspuns (pentru AlinaaAli):

Bună astalaughing

| Nicky06 explică (pentru AlinaaAli):

Esti rea... Tu nai nimic de facut?

| hideaway a răspuns (pentru AlinaaAli):

A căzut din IAD, cu siguranță.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

Sincer, nu preabatting eyelashes

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=Bancuri

Ştii, s`a inventat gugălu!

| Nuvăsufăr a răspuns:

De unde apăreţi frate?

| MyObsession a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Sorinaş,de ce nu mai dai nici un semn de viaţă? Nu tu mess, am ajuns să îţi zic să intrii pe mess de pe TPU straight face

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Cred ca este de la caracal pentru ca acolo s-a rasturnat caruta cu prosti! laughing)

| GhostStar a răspuns:

Http://i.imgur.com/UZA7Y.png
Asta explica multe

| Pufi1999 a răspuns:

Esti cumva din Caransebes? De la generala 2?

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Maica,de google ai auzit? sau la tine in catun nu exista? lasa TPU si pune mana pe carte ca ajungi la curu` vacii sau la sapa!

| hideaway a răspuns:

We ruin the day...

| Syter a răspuns:

Bula si cu Strula erau prieteni. Pleaca Strula in Germania si isi cumpara un aparat de facut laba. Il vede si Bula, pleaca in Germania si isi cumpara si el unul.
Ajunge acasa, si-l pune, are un orgasm, doua, nu se mai oprea...
Il suna Bula disperat pe Strula:
-Bai Strula, zi-mi cum se opreste aparatul de facut laba, ca mor aici!
-Are un buton galben?
-Da.
-Are un buton verde?
-Da!
-Are un buton rosu?
-Nu.
-Ai belit ****, e aparatul de muls vaca, pana la 20 de kile nu se mai opreste.

Cauta pe google, draguta!

| Nicky06 explică:

,,Fara prosti!" nu functioneaza!

| blink50 a răspuns:

1.Cel mai sec banc posibil sti care e?
STAAAAAANNNNNNNCAAAA
2.Stitio asemanare intre blonde destepte si ozeneuri?
Auzim de ele dar nu le vedem in veci!
3.Ati auzit de blonda care a tras cu pistolul in aer si a ratat?laughing

| LanaDelReyFan a răspuns:

Da lasati-o in pace ce-aveti? a vrut si ea glume, poate stiati bancuri mai noi, k pe google numai vechituri suntlaughing

| romanyta a răspuns:

La scoala, tanara profesoara intreaba :
- Copii, ce e mare si rosu?
Bula : Masina de pompieri!
Profa : Nu Bula, da imi place cum gandesti. Alinuta, stii tu raspunsul?
Alinuta : Un mar.
Profa : Corect!
Sta Bula ce sta si cand ii vine o idee ridica rapid mana.
Bula : D-na profesoara, ce e mare, cu par la un capat, se baga si se scoate din gura?
Profa : Bula, esti la scoala si aici nu se vorbeste asa! Cum iti permiti sa...
Bula : E periuta de dinti, doamna profesoara. Da-mi place cum ganditi.

Un betiv se intoarce noaptea acasa. Cand intra in curte, cainele a sare din cusca si incepe sa latre. Omul: - Liniste, prostule! Daca se trezeste sotia, tu unde vei dormi?

- Marie, te rog mult, ajunge, hai să divorţăm! - Nu, Ioane, văduvă m-ai luat, văduvă mă vei lăsa!

La un bal, se duce unu' la o tipa: - Papusa, dansezi? - Da, sigur. - Pai, atunci lasa-ma pe mine sa stau pe scaun