| MadaTeIntreaba a întrebat:

Ce ai face daca ai avea 100.000.000 de dolari?

8 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Lucruri pe care nu le-am făcut, dar cu siguranţă îţi trebuie mare noroc să ajungi la această sumă foarte mare.

Numai bine.

| corolav a răspuns:

Aş merge la bancă şi aş cere să mi-i schimbe în monedă de 1 cent.

| corolav a răspuns:

Măcar 1 milion, ca să-i pun pe casă în loc de tablă pe acoperiş. Cenţii americani sînt din tablă de cupru.

| TheCritic a răspuns:

Ce raspunsuri ciudate...eu sigur mi-as pastra in jur de 25 milioane pentru mine si as organiza un concert unde sa cante Adele because it's my dream cu intrare gratis. Apoi, in septembrie fac 16 ani, as organiza o petrecere si as chema-o pe "noua" Demi Lovato (dupa ce s-a externat) sa cante la petrecerea mea. Cu restul din cele 25 milioane mi-as constui casa visurilor mele si nu iti inchipuii ca e cine stie ce imperiu, o casa cu 2 garaje, o curte mare undeva la munte si cu 5 dormitoare si mi-as cumpara o masina. Probabil ca imi vor mai ramane bani...i-as pune in mai multe banci, ca sa fiu sigura ca nu voi pierde nimic si ca voi avea bani iar traiul imi va fi asigurat. Celalalte 75 milioane le-as dona UNICEF-ului probabil sau daca nu as merge personal in Africa sa construiesc cantine, spitale si scoli unde acele persoane sa se simta protejate si sa nu mai moara de foame.

| BoAfan a răspuns:

Ia-si pastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as cumpara un avion si m-as plimba cu el.

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Poi as vrea intr-o saptamaina ori as avea mai mlti bani sau nu as mai avea nimic deoarece as juca poker desi nu am peste 18 ani as juca pian ori nu as mai avea bai ori as avea 1 milion de dolarebig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru 4l3x4nd3r):

Pai daca ai 100 de milioane de $ la ce ti-ar mai trebui 1 milion?