| ClownFish a întrebat:

Ce ai face daca s-ar opri timpul (totul sa se blocheze) pentru o saptamana?

22 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mi-as luat toate hainele pe care le vreau,pentru toata viata,as desena mustati oamenilor,le-as innoda sireturile,le-as fura curelele de la pantaloni,as manca tot ce as vrea (o gramada de jeleuri,ciocolata,turta dulce,fructe,etc.)as fura tot felul de obiecte (bijuterii,laptop-uri,tv, aparat foto, telefoane)

apoi as fura niste (muuuulti)bani si as da vreo 100 lei la popa sa-mi ierte pacatele happy

| Dash a răspuns:

As sta pe net...

| Fragile a răspuns:

Tot ce vreau! Sparg magazinele de orice fel,cofetării, haine, etc.Ciordesc un iPhone 4S, un iPad2 şi o tabletă şi un laptop.aş face tot ce vreau la şcaolă, aş merge peste tot, etc.Numai tâmpenii laughing

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Ce naş face smugsmug as lua toti banii din lume,m'aş opera singură rolling on the floor aş umbla goală, i'aş împerechea pe toţi (aşa îngheţaţi cum sunt), şi bănuiesc că dacă TIMPUL e îngheţat nu are limită de o săptămână devil deic aşa rămân ei toată viaţa

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Aşi face tot ce nu am voie să fac acum happy

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Hmm...ceva săcsi smug

| Holocaust a răspuns:

I'll do everything I want, because "I want to break free!"
Nuditatea ar fi la ordinea zilei, atâta timp cât nimeni nu ma vede.
Aş trage pantalonii-n vine celor din calea mea.
Si restul.e personal 凸(^_^)凸

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

1. Aș face fața din avatarul lui Flavius17
2. Aș da muzica tare, și-aș distruge tot
3. M-aș duce la școală, și aș face-o PRAF
4. M-as urca pe o clădire înaltă și aș cânta : "Miau, miau, miau, miau, miau, miiiiiiiiiiauuuuuuuu! „
5. M-aș duce la JustinBieberIsOnTpu sau cum **** mea îl cheama, cu un cuțit în mână, șiii, a doua zi nu-l mai vedeți
6. Aș da o fugă pe la bancă
7. Aș alerga cu foarfeca în mână
8. M-aș pune cu curu pă o frunză
9. M-aș duce la diriga acasă, și-i dau foc
10. Aș fura de la magazin baxuri de bere, și dă-le pă gât!
11. Asta-i tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Doar atit *-)

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce mă?
Majuscule.

| Downfall a răspuns:

Aş mânca un senviş cu nutella -_-

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

As deveni aerodinamic

| hominid dreak a răspuns:

Depide unde m-ar prinde blocajul. In lift cu vecina sau la o bere cu baietii.

| HepiBăluns a răspuns:

Zara,stradivarius,bershka,pull and bear, kfc, magazinul de pe colt cu jucarii sexuale, viiiiiiiiiiiiiiiiiiin acuuuuuuuuuuuuuuuuuuum! devil

| NothingToEat a răspuns:

1 as lua toate hainele misto din toate magazinele de fite
2 as lua(fura) un laptop un iphone4... o tableta etc
3 as umbla in fundu gol prin tot orasu
4 as fura banii de la banca pentru 7 vieti
5 as lua toate bijuteriile dragute de la magazine etc
6 as sta pe TPU ore intregi
7 as face mustati tuturor oamenilor i-as dezbraca
8 dulciuri...chipsuri... bomboane etc
dar vom fi cu totii inghetati

| Pufi1999 a răspuns:

Ce sa fac! Timpul e oprit, practic nu ma pot misca! Pai, cred ca as injura in gand si nu spun pe cine a-si injura!
*intra in modul love JB*
M-as duce si m-as holba la JB!
*iese din acel mod ciudat*

Si apoi mi-as pune poze pe facebook!

| Mortich a răspuns:

As sta?

| Yummi a răspuns:

Waa:X mas plimba goala pe stradarolling on the floor), leas desena tuturor oamenilor din orasul meu mustata. i-as dezbracarolling on the floor)))))))))), Ehh. CHestiidevil

| Crazyfish a răspuns:

Party!
O saptamana as avea de ce rade!

| PipalClau a răspuns:

Daca timpul s-ar opri as ingheta si eu.
Dar daca eu nu as fi inghetat :
1)As dormi cat imi pica bine
2)as manca
3)as bea
4)as exista
5)as face tot felul de lucruri care(cele mai multe) nu ar trebui făcute.
6)m-as plictisi
7)probabil mi-as face din teme
8)as mai inventa sau as mai gasi eu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne oare ce nas face *-),
*citiva pacienti deai mai se vor trezi doar cu o frunzulita in fata si una in spate
*voi fi proprietarul a celor mai scumpe masini din lume(de benzina nu cred ca voi duce lipsa)
*in fiecare restaurant ma voi ospata cu cea mai mare placere
*dar cum sa uit de scoala de domn director, scoala bum-babum cu directorul in ea
*ma voi duce la'' serviciu'' la banca sa ma aprovizionez cu niste valuta dar n-ar strica si niste aur sau diamante
*la cit de tare imi plac dulciurile ce credeti ca voi face silly?
*mash chinui oleaca dar i-as pune pe oameni in niste pozitii la care nici nu cred ca au visat
*cum sa uitam si de prietenii nostri politistii cred ca niste gauri in urichi lear sta la moda
*si la urma ma voi duce in casa Domnului sami ierte toate pacatele dar asa sa nu ma vada nimeniwinking.

| Virtualu a răspuns:

Ash fwte
as vorbi cu aia care sunt blokatzi si iasi lua la misto( asta numa asa sa ma distrez eu ) laughing
as umbla in curu gol ( ca sa ma simt liber)
Ash fwte