| cornelmarius a întrebat:

Ce s-ar intampla daca timpul s-ar opri?

7 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

N'ai mai ejacula precoce(timpuriu).

| AlexAleex a răspuns:

Nu te mai uita la filme s/f atat si revino la realitate.
On: Lumea nu s-ar mai dezvolta si..totusi asa ceva nu e posibil.

| CinevaNou a răspuns:

Exact ce se intampla cand pui pauza la un film.

| microsedd a răspuns:

In primul rand timpul este o notiune abstracta si in consecinta nu se poate topi happy

| CaPijb a răspuns:

Nai mai putea sa te joci pe calculator si sa stai pe fb P.S:Lasa intrebarile astea

| az0 a răspuns:

Ai fi mai prost de cat esti acum big grin (nu vreau sa te fac prost dar. asta e adevarul) big grin

| cornelmarius explică (pentru az0):

Prostul nu e prost destul pana nu se afiseaza pe toate gardurile, nu voiam sa iti spun dar asta este adevarul big grin