| GheruţăMică a întrebat:

Ce animal de companie aveţi?
Sau dacă nu, ce animal aţi vrea să aveţi?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Ăsta.
http://i.imgur.com/AWozpaA.jpg

18 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

O musca, care nu sta in lesa si se vrea si cantareata...big grin

| Furculingură a răspuns:

Ţi-o prezint pe Cerasela :

http://i.imgur.com/mxQYeLN.jpg

| zurick a răspuns:

Vreau un caine!

| ??c??? a răspuns:

Când am fost la zoo am văzut într-o cușcă un pui de urs...mi-a venit așa drag de el că am vrut să-l iau în brațe și să-l aduc acasă...

| ww2Totenkopf a răspuns:

Un dog de argentina.

| Fridăm a răspuns:

Pe Fluffy al lui Hagrid (aş vrea).

| Seducatorul a răspuns:

Eu am un ShoboLiboScartzoPopoLiboBrontozaur!rolling on the floor

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Am un catel. Si as vrea un InuYasha. Cine stie de unde pentru face rost?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhm... Păi am 4 motani şi 2 căţele (dintre care una are pui)...

Şiiii aş vrea un ţâgan de companie ca să îl pot tortura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş vrea să am un şacal drept animal de companie.

| SootheMySoul a răspuns:

O pisicahappy

| Unniique a răspuns:

Am o zebră multi-coloră cu limba albastră şi un corn în frunte, acesta fiind roz pal cu sclipici. Copitele sunt negru cu pete albe.

| Unniique a răspuns:

Oh, era să uit! Mai am şi un şoarece, o pisică şi doi câini, dar acestea nu sunt imaginare.

| samynța a răspuns:

O măciucă curcubeu... ăăă şi un tac nayn b--).

| sergiuk11 a răspuns:

Nu am inca un animal de companie, dar ma gandesc sa-mi cumpar un cartof sa-l plimb prin bloc.

| AlinaValentina97 a răspuns:

Un purice

| BlueDreamsss a răspuns:

Eu am catel si pisica, das as vrea si un papagal big grin

| yAsMy11 a răspuns:

Un Bichon Maltez