| crystyna92 a întrebat:

Aveți animal de companie? Dacă da, ce animal? Eu am un papagal (nimfa)

16 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Un papagal nimfa, 3 broaste testoase si 2 pesti

| raluk27 a răspuns:

Eu am un ciobanesc german de 3 anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un catelus. Am avut si eu un papagal, dar a murit.

| Gdeni a răspuns:

O pisica blecksy e neagraaaahee hee

| asasunteucesafaci a răspuns:

DA, 3 pisiscute!

| UtilizatorulN a răspuns:

Neah, dar cel mai ok e un papagal vorbitor. Mi-as cumpara unul, mersi ca mi-ai "reinviat" ideile laughing

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Motanel (Whiskey)

| Numby a răspuns:

Pesti, nu lasa par nu fac mizerie happy

| sindromforyou a răspuns:

O iguana si pesti.

| ovidiu13b a răspuns:

Eu am o tarantula parahybana happy dai un search pe google sa vezi cam... cum arata big grin si o tin in mana sigh fara probleme.

| Ancutza12 a răspuns:

Buna!
Eu am pesti si sunt foarte draguti. love struck love struck

| LifeIsOverrated a răspuns:

Ah, nimfa am avut si eu jumatate de an dar din pacate mi-a murit. Am mai avut de asemenea cam cu vreo 4 ani inainte un perus, foarte scump pe care l-am pierdut din pricina unui accident stupid (ferestrele astea). In prezent nu am nimic, dar vreau sa incerc cu o broscuta mica, ca tot am zis ca am terminat-o cu pasarelele. tongue

| Paul1498 a răspuns:

Ciobanesc belgian

| crystyna92 explică:

Sa va traiasca animalutzele!

| PufuleteleThau a răspuns:

Un catelus, de o luna si cateva zile! :*