| Draquila a întrebat:

Aveți animal de companie? Dacă da, ce animal? Eu am un Caniche Negru (câine). :]

20 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Ciobanesc german si pisica

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Am doi porcusori de guineea, ii am de 1 an si o saptamana(femela si mascul).o zi frumoasa sa ai si paste fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pisica.

| Yasmin875 a răspuns:

Papagal

| τττ a răspuns:

Bună!
Da,am un bishon pe nume Bruno. Am avut și un pisic dar a murit, deoarece a fost otrăvit. Îl iubesc foarte mult și nu știu ce m-aș face dacă și el ar muri!
Pa, pa.

| Diavolcata a răspuns:

Pisicahappy

| ZeHelp a răspuns:

Shih Tzu. happy

| VeveritaBestiala a răspuns:

Eu am 3 veverite si un soarece de laborator.

| PiTbuLuL a răspuns:

Eu am 2 pitbuli americani terrieri si un rottweiler talie mare.Sunt ce-i mai buni prieteni ai mei nu stiu ce m-as face fara ei.Sa-ti traiasca cainele happy

| pufoshenia24 a răspuns:

Eu am un acvariu cu pesti. happy

| westie21 a răspuns:

Boxerita smug.

| MariiMelon a răspuns:

Eu am doua broscute testoase de Colorado.

| EmoPikachu a răspuns:

Am un perus(Rocky) si o broasca testoasa(Becky)!

| Draquila explică:

Mulțumesc frumos pentru răspunsuri. Să vă trăiască animăluțele! =P

| MuffinBlueberry a răspuns:

Am un caine (pufy) extrem de dragut! happy

| Breack a răspuns:

Un motan persan.

| levi47 a răspuns:

Am un soarec adica un hamster dar ii tare handi rolling on the floor

| SoBe a răspuns:

Eu am o pisica persana alba

| gabriella2love a răspuns:

Eu am Labrador (tot caine)!