| elyssa20 a întrebat:

Ce ar fi lumea fără bărbaţi?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ar fi plinja de femei fericite si grasewinking nu ne-ar mai interesa aspectul fizic, iti zic eu happy. Acum ca ma gandesc mai bine, nici cu ei nici fara ei big grin.

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

thinking paradis? oh go on

| Roby67 a răspuns:

Toate masinile ar fi tamponate laughing

| pwp a răspuns:

Fara barbati, rasa umana nu ar mai exista, ca vor muri, ca nu ar avea cu cine sa se inmulteasca.

| Gentiana a răspuns:

Ar fi mai mult spatiu pentru toata lumea.

| Meluma a răspuns:

O lume plina de lesbiene laughing (glumesc)
Pai, fara barbati ar fi destul de bine... dar nu ar dura mult timp pentru ca nu vom avea cu cine face copii si toti murim la un moment dat. big grin

| georgegs a răspuns:

Ar.fi.nasollaughingsi.lesbiene.mai.multelaughing

| RUMBURAK a răspuns:

Porsche ar face oale, mercedez-benz fiare de calcat, cerul ar fi roz si in loc de stele inimioare.si cel mai popular sport ar fi bataile de pisicute parfumate.

| criss:) a răspuns:

Mai mult loc pentru femeilaughing

| irina20 a răspuns:

Ar fii nasol.cine ar mai lua deciziile proaste?

| vortex12 a răspuns:

Numa femeibig grin

| Marinela74 a răspuns:

Of of of fetele astea

| sellyyy a răspuns:

Nu cred ca ar exista lume...trb si barbatii ca sa ne inmultim nu?

| claudiea79 a răspuns:

As scapa de tata. de o ora jumate tipa urla si face scandal vrea aer conditionat cind o sa vina factura 4 sau 5 milioane sa vezi urla si mai tare.ar fii misto lumea fara barbatii. dar mi-ar fi dor de iubi totusi nu as rezista.as scapa de zbirul de tata. tu ai putea sa iubesti o femeie elyssa?

| Selly13 a răspuns:

Oo mai bine pentru toate femeile

| danco a răspuns:

La fel cum ar fi fara femei.

| 100%Diana a răspuns:

Raiul.Stii de ce? Pentru ca e locul linistit fara ispita pentru noi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati "frige"intre voi si v-ati inmulti in eprubete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi plina de femei fericite si graserolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea ar fi goooaaaalaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vor semăna mai mulţi popuşoi pentru a dobindi ciocălăi, pentru a se juca cu el noaptea!

| TheHGlife a răspuns:

Nu ar mai exista violuri, lumea plina de femei si animale si lumea nu ar duceo prea mult in vreo 200 de ani ar disparea toate femeile si ar ramane ca in jurasic deci barbat+femeie=existenta, femeie fara barbat = 2012 laughing glumeam