| anonim_4396 a întrebat:

Cu sau fără par pe picioare la baieti/bărbați?
Fără jigniri

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Nu stiu cum le place tipelor, dar eu ma prefer cu, m-am ras odata si nu mi-a placut nici cu aratam, nici cum ma simteam. Concluzie cine ma vrea ma poate avea si paros cine nu, asta e.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu spun ca un adevarat barbat nu face asa ceva, sincer nu-mi place deloc cand vad un barbat de epilat pe picioare, dar sub brate, burtica, intim sa fie fara par, imi place barbati cu barba nu mare si cat de cat

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru nimportequi):

Partea mea feminima a raspuns,din pacate ea numai crede in asa ceva si e misandra, uraste barbati, i considera pe toti obsedati sexuali, porci, ea numai iubeste pe nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti vreun pizdificat, poti da jos blana de pe craci. Si de pe piept. Daca ai asa ceva macar.

| NameInUse a răspuns:

Oleaca scurtat, nici ras dar nici pamatuf nu-i ok.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Fara.Par mai aranjati.