| Loreddana a întrebat:

Cum ar fi lumea fara barbati?

Răspuns Câştigător
| MishuD a răspuns:

De unde vrei sa stiu? Eu as fi mort laughing

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cât timp băncile de spermă ar fi pline, n-ar fi o problemă foarte mare.

| mona a răspuns:

Ar fi destul de naspa...

| JoshuaNNN a răspuns:

Fara barbati specia asta numita "Om" nu ar mai exista, la fel si in cazul femeilor.

| h3r a răspuns:

Ar fi la fel ca si fara femei.
Ne completam.
Pe moment toti avem anumite idei despre cum ar fi lumea fara el, fara barbatul de langa tine sau prietenul, fratele etc.
Se spune ca noi, femeile, suntem mori stricate. Vorbim prea mult, insa atunci cand vorbim o facem pentru ca avem dreptate si vrem atentie.
Iar in schimb, cand noi ne dorim o lume fara ei, este atunci cand... nu este. Mereu o sa avem nevoie de un sprijin.

Take care.

| Loreddana explică (pentru h3r):

Am pus intrebarea pentru ca am citit acum cateva luni pe un forum o discutie intre numeroase femei care impartaseau toate aceeasi opinie. Si anume ca ar fi mult mai bine fara barbati. Mi s-a parut ciudat si voiam sa mai vad si alte pareri, nu neaparat dintr-o perspectiva feminista extremista laughing

| h3r a răspuns (pentru Loreddana):

Nu sunt extremista laughing
Tu ce zici, cum ti-ar fi fara barbati?

| Loreddana explică (pentru h3r):

Ar fi aiurea, trebuie cineva sa care si mobila laughing

| h3r a răspuns (pentru Loreddana):

Sa bata covoarele...
Ca bine zici! happy

| mixxjim a răspuns:

Poate ceva mai linistita dar ingrozitor de plictisitoare laughing

| Vix999 a răspuns:

Trista, monotona, fara sens...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi filmul Without Men - comedie.
Ar fi rau pentru ca baietii sunt mai de treaba, te distrezi mai mult cu ei. Majoritatea fetelor se cred pompoase, sunt prea fragile sau fitoase.

| Loreddana explică (pentru anonim_4396):

L-am vazut! Bine nu chiar tot, unele scene laughing

Răspuns utilizator avertizat
| strengaritzza a răspuns:

Fara barbati populatia globului nu s-ar mai inmulti.

| h3r a răspuns (pentru strengaritzza):

La fel si fara femei.

| Cleopa a răspuns:

Nu ar mai fi nici o lume...

| Daniel2332 a răspuns:

O lume plina de lesbiene laughing

| Loreddana explică (pentru Daniel2332):

Si-asa e plina de lesbiene laughing

| KillingIsMyHobby a răspuns (pentru Daniel2332):

rolling on the floor

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Cred ca toate femeile ar avea cel putin un bibratorlaughing) Ca sa se satisfaca cu ceva...:d

| Loreddana explică (pentru pittikaRoxy14):

Ce-i aia "bibrator"?

| Ŧýo a răspuns:

Nu sar mai inmulti oameni si nu ar mai exista lumea