| WhatMeanLove a întrebat:

Ce ati face daca ati putea zbura?

Răspuns Câştigător
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
M-as duce sa fur o stea si dupa sa ma intorc.

Sper ca te-am ajutat happy

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aș crede că visez.
Ar fi ireal de fain.

| ViezurE a răspuns:

Ţi-aş trage o flegmă,piş.are, căc, are...în capul tău.big grin

| SuperNovaaaaa a răspuns:

As calarii ponei roz alaturi de Justin Gayber.astept momentele astea de un secol.

| DNSK a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Buna asta laughing

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru DNSK):

Thx.m`am gandit la asta 24 din 24.

| DNSK a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Asta-i idealul tau, a?laughing laughing

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru DNSK):

Normaloh go on

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

M-as duce la magazin sa-mi iau ciocolata ca sa murdaresc iar canapeaua.

| ShimmEr a răspuns:

Daca as putea zbura, l-as impusca pe Basescu si nimeni nu m-ar prinde.

| calutuuuu a răspuns:

Pot zbura, adica, am zburat in Austrialaughing Cu avionul!laughing
Ok, ok, daca as putea sa zbor...
-m-as lua de toti si as zbura imediat fara sa ma poata prinde
-as zbura la scoala (sa nu mai merg pe jos)
-as face vizite des prietenilor
-as bate in gem noaptea unui prieten ce stiu ca se va speria si as spune si lucruri de genul "Daca nu dansezi samba te omor!"laughing
-si, in oice caz, as avea grija ca atunci cand zbor sa port mereu pantaloni, pentru calaughing cred ca te-ai prins si tu, nu trebuie sa explic!laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor

In fine, as face multe nebunii, dar toti stim ca nu este posibil... CRED! Mai stii!

| dadasssssssss a răspuns:

As zbura...

| NoNameJunior a răspuns:

As zbura spre cer cu unicornul meu verde:->

| iGăust a răspuns:

Sex in zbor laughing.

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Ai zbura pana as gasi cea mai alba masina si m-as kk pe ea big grin

| Trolli a răspuns:

M-as spala?!

| Trolli a răspuns:

Ok, vad ca ai editat.

| WhatMeanLove explică (pentru Trolli):

Ai inteles tu gresit ca eu nu am editat nimic!

| mona a răspuns:

As zbura in america

| Mindreader13 a răspuns:

As nimeri cu capul intr-un stalp happy

| NoNameo a răspuns:

Pai eu as zbura peste tothappy si as cunoaste lucruri multe din fiecare tarahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş zbura departe... undeva pe Marte.