| Dor1n4Killer a întrebat:

Ce Ati Face Daca Ati Putea Fi Invizibili. Dar Daca Ati Putea Zbura

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Daca as putea sa zbor, as merge in locurile in care eu imi doresc sa ajung.:X M-as juca probabil in aer (pana m-as plictisiilaughing )... Daca as fi invizibila hmm multe lucruri printre care: la scoala sa ma uit la ce scrie colega/colegullaughing, as iesii din casa cand as vrea. hm am multe idei.

4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

POi i-as speria pe ceilalti si m-as da mare.

| freakazoid a răspuns:

Toata lumea ar face acelasi lucru daca ar putea sa devina invizibil, s-ar duce la lume acasa sa-i vada goi!

| florentinf a răspuns:

As manca seminte