| DorelSudoru a întrebat:

Ce ati face pentru titlul de userul anului?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare de ce m-ar interesa, nu acesta este scopul pe site ci doar să răspund la întrebări! Restul mă lasă rece.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. De ce crezi că aş face ceva? Eu nici măcar nu am votat, pentru că "Userul Anului" şi respectiv "The Hall of Fame", mi se pare o prostie. Nu înţeleg de ce majoritatea userilor tânjesc după fundiţe, după titlul de expert şi acum mai nou, după titlul de user al anului. Poate îmi explică şi mie cineva...

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

In nici un caz nu m-as vota pe mine sau m-as milogi pe aicibatting eyelashes.

| Aero a răspuns:

As aplica o vraja Obliviate adminei Stela si astfel i se va sterge memoria. Apoi voi folosi un blestem de neiertat Imperius pentru a o controla si astfel ma va desemna userul anului. Prea simplu. Dar evident ca n-as face asa ceva happy, in primul rand pentru ca nu-mi place inchisoarea vrajitorilor, Azkaban. E plina de Dementori.

| cristi202 a răspuns:

De ce as vrea sa fiu userul anului? Pentru mine, e bine si asa cum sunt. Consider un privilegiu ca sunt pe aici, de ce mi-ar trebui mai mult de atit?

| Vizitiul a răspuns:

Iti dai seama ca, daca nu-mi cresc sansele la titlu, imi scad sansele la viata. Este ca nu ma vreti pe constiinta? Atunci faceti ceva, daca nu vreti sa capez.

| pwp a răspuns:

As da cat mai multe raspunsuri corecte, concrete, care poate ajuta comunitatea TPU love struck

| Hombre a răspuns:

Dati-mi titlu bai, daca voi nu ma vreti eu va vreau. Cum ce fac cu el!? il pun in rama si-l agat la poarta de la strada sa il vada toata lumea.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Chainsaw

| Nicolelenaa a răspuns:

Nu m-ar interesa dar tinand cont de categorie, Trivia/Amizante, o sa iti raspund.

Uite ce as face eu:
M-as da cu capul de pereti laughing
As merge pe strada cu un carucior si un bebelus de jucarie in el laughing
M-as da peste cap laughing
As vota stupid la toatre raspunsurile rolling on the floor
As zbura ca o musca laughing

| JustMelavJustMe a răspuns:

Daca as zice pe bune as spune nu ma intereseaza, insa daca te stisfaace cu ceva rpobabil ca te-ai astepta sa primesti raspunsuri stil " as sta si'n cap"

| morena a răspuns:

Absolut nimic! Am alta meserie mai buna!happy

| traficanta a răspuns:

Nimiclaughing

| alexeanca a răspuns:

Nimic straight face

| GuessWho_8607 a răspuns:

Mi-as vinde apartamentul laughing

| Kitty a răspuns:

Nimic. Nu-s asa disperata.

| mihaibrasov a răspuns:

As da cam 2 lei si un covrig unui admin de pe aici. Mai mult de atat nu consider ca merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic special sau mai mult decat am facut pana acuma.nu ma intereseazaaceste titulaturi.cat ma intereseaza sa fiu de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu vreau foarte mult sa fiu userul anului, dar pentru a deveni userul anului as raspunde la cat mai multe intrebari si as da cat mai multe sfaturi.

| muzicalBoX a răspuns:

As da spaga as mitui adminii ti ind cont ca este pusa la travia. in rest nu ma intereseaza fundele sau titluri.