| SG1995 a întrebat:

Pana la urma cine a luat titlul de "Userul Anului 2017"?

45 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......ina-2.html
în 15 Decembrie 2017 | TPU.ro explică:
Dragi prieteni, votarea a inceput! Puteti vota aici: https://www.tpu.ro/voteaza-utilizatorul-anului/ sau din meniul de utilizator, dand click pe butonul Alege Userul Anului 2017. Pe data de 3 ianuarie revenim cu castigatorii, atat cu Userul Anului 2017, cat si cu Cel mai Activ Nou Membru TPU si Castigatorul Premiului de Onoare TPU. Mult succes!

| RAY a răspuns:

FreeAds asa a spus si endroys si apoi a afisat mesajul cu avertismentul, eu nu fac nici o lege, nu sunt admin, nu fac nici un abuz, si eu am fost banat pe TPU o data, pe motiv de spam, si eu daca as incalca regulamentul as fi banat, cei care respecta regulamentul TPU nu au de ce sa aiba vreo teama, nimeni nu a fost banat vreodata ca a respectat regulamentul sa fim sinceri

| RAY a răspuns:

Nu mai ascultati ce zice Ray. Ca nu stie nimic si traieste doar in bula lui in care tot ce dauneaza TPU sunt "jignirile" desi el merita unele incarcate cu tirul pentru ca posteaza numai tampenii.

zi-mi si mie ce tampenii postez ca sunt curios, te am mai intrebat o data sa imi dovedesti, teoria evolutiei, big bang sunt tampenii?

| RAY a răspuns:

Cine a spus ca nu stiu omule, de ce minti, intrebarea nu avea legatura cu asa ceva

| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/educatie/cum-se-scrie-corect-cum-l-ati-le-ati-invatat/
unde vezi tu ca am intrebat ceva de singural sau plural, eu am intrebat cum se scrie corect simplu

| anonimg a răspuns:

Aveam de gand sa pun eu intrebarea asta; dar bine ca ai pus-o tu. happy

| anonimg a răspuns:

Eu as fi votat TPU: https://www.tpu.ro/utilizator/tpu :P

| Fatamuntilor a răspuns:

Maine vom afla marele Mister!

| FaraNumePls a răspuns:

Mâine o să iasă Ray laughing userul anului 2017 happy

| drutzix a răspuns:

*sigh^ D'abia astept sa se termine drama cu Userul anului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine iese Ray

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne feri

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vedem maine prietenas, stai stai laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Musca-ti limba!
Daca iese Ray, arunc laptotul pe pat!rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nea, glumeam. Sigur iese Andrea sau altcineva. Ray nu e respectat de restul si nu are vreo sansa sa iasa el. Conteaza asta pentru Camelia care alege singura userul anuluii, nu e ca chiar conteaza numarul voturilor.

| drutzix a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa a zis lumea si de Trump laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru drutzix):

Ti-as da amuzant dar mi-au luat astia dreptul la vot de cand cu suspendul laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Care e faza cu suspendarea votului, ca si eu am de ceva timp dreptul suspendat, inca nu pot da voturi,, nu de alta, dar te umpleam de 'dislike-uri'.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai nou e asta. Daca ai suspend, dupa ce termini perioada de inchisoare, nu mai ai voie sa dai voturi. Nici macar sa raportezi. Voiam sa raportez pe un pedofil azi dar nu ma lasa. Bine ca ii lasa pe alti ratati sa isi faca de cap.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am perioada de suspendare terminata de vreo 2 luni ))))) am trimis mesaj, dar inca n-am primit raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu iti raspunde? rolling on the floor Ma bucur sa vad ca nu sunt unicul pe care admina nu da 2 bani.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa vezi ce paraie o sa dea daca spammam sau injuram si ne raporteaza nea Caisa/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Prietene, toata chestia asta mi-a spus ceva despre ratatul care m-a raportat. Ca el chiar este un no lifer cum imi zicea mie bff a mea, coci. Nici eu nu o prea mult la inima pe vegana noastra preferata dar in 6 ani de TPU nu am raportat macar o data o intrebare dea ei ( unde isi recomanda singura intrebarile si nu face nimic in afara de propaganda vegana ) sau raspunsurile ei unde face animle pe aia care mananca carne. Avand in vedere ca am avut multe intrebari raportate si zeci peste zeci de raspunsuri, asta arata doar ce ratat fara viata poate fi cel care nu ma suporta. E haios ca eu sunt facut no lifer, dar pe asta nu il vede nimeni. Ironie sau ipocrizie sa fie oare? nu stiu dar e al naibii de amuzant.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

O data n-am raportat pe nimeni sau vreo intrebare, eu doar ma amuz,, in schimb eu am fost raportat de... nici ei nu mai stiu de cate ori m-au raportat.

Nici ca-mi pierd vremea sa raportez pe cineva, mi-o iau altii inainte.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cand ai trimis mesaj?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Acum vreo 2 luni

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai sa fiu sincer de pe contul asta am raporta cateva persoane. Doar doar ratati dinaia cu intrebari de pedofili. Ma scarbesc de nu iti imaginezi si stiu ca unde numarul de raportari e mai mare, sunt sanse mai mari sa dispara postul-intrebarea.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Daca respecti regulamentul TPU, nu vad cu ce te afecteaza un raport

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cum l-ai trimis?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Bai, tu ca ai pile sus puse. Raporteaza ratatul asta. De asta vorbeam.

https://www.tpu.ro/......interesat/

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cum se trimite,, adica i-am scris adminei, oricum, pe mine nu ma incurca cu nimic faptul ca nu pot da voturi.

Ti se pare ca sunt omul caruia sa-i bati obrazul pe partea asta?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Trollisori, cu d-astia mici chiar nu pot sa-mi bat capul, asta ar insemna sa ma cobor la nivelul lor.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ai putea sa i trimiti din nou sau cand e pe site, nu am vrut sa te supar man, dar spun si eu ce importanta are cine te raporteaza daca respecti regulamentul TPU, tu esti un user cu un limbaj civilizat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu ca sunt trolli dar eu tot i-as baga 6 luni la parnaie sa bag putin frica in glumele lor ratate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

" tu esti un user cu un limbaj civilizat" O spui de parca altii nu ar fi. Nu e frumos ce faci Ray straight face

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da si alti sunt, cei care nu sunt trebuie banati

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raport

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ziceam, astia sunt doar pitici, rechinii adevarati sunt tintele, aia merita puscarie pe viata si aruncat foc pe ei!
Daca tot trebuie sa-si primeasca pedeapsa/

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu da 2 bani pentru ca si ea e de 2 lei laughing daca o fi o persona gen din astia frustrati dealde 15 ani ce crezi ca poate raspunde.Eu am fost ca si voi,poate mai mult am fost suspendat, trecuse vreun an, eu intram pe aici din an in paste pentru ca nu puteam scrie, de citit mai putin ca eram ocupat, apoi am spus ok ma suspendati aiurea, nu ami intru laughing pai cum eu intru fac trafic pe sitele asta de 2 lei voi luati bani de pe urma mea si tot ei vin si ma suspenda laughing ok las ca mai putini bani poate va face sa va intre ceva in capu ala.In sf dupa un an intru si tot vad suspendat.ZIc ia sa le scriu si am scris, am cerut explciatie, motivu suspendarii, sa arate pentru ce am fost suspendat, sa arate discutia.bineinteles a doua zi nu mai eram suspendat,dara fara explicatie laughing na mai spus nici un motivca sincer nici naveau un motiv sa ma suspende. Leam explicat cum sta treaba cu banii lor de unde vin,ca unia de pe aici nu-s veniti cu ploaia laughing ca alte siteuri au utilizatori pentru ca nu intervine si nau politica astora de aici, ca pe Facebook poti sa injuri, poti vorbi urat nu vine stiu si eu administrator de la Facebook sa ma blocheze pe mine laughing ca siar taia creaca de sub el, deci zic de aia au pus aia buton de ignore, omu ramane pe Facebook face trafic, banu curge tata lumea happy laughing A doua zi bum vad ca nu mai eram suspendat laughing dara cum am spus fara explicatie.Eu ceara le-am si cerut sa arate ce am gresit si daca e ceva gresit sa ma lase forever suspendat laughing Bine ce spuneti voi sa raportezi pe cineva aia merge, nu pot sa votez, dara asta n-o stiu nici n-am incercat, nu pot sa evaluez un raspuns, nu-mi da voie aia e tot cred.
Concluzia e ca nic eu nu dai nici 2 lei pe astia ce administreaza acest site simplu, pentru ca is cine stie ce persoane dealde 12-15 ani pusi sa ce? Stie tipa sa aprecieze ceva? Treb sa ai experienta de viata, trebuie sa stii ceva acolo sa poti da un verdict zic eu laughing
Deci daca vor sa ma suspende iar sa fie sanatosi laughing dara aici din ce am observat suspendarea vine in urma unor raportari, daca te raporteaza 3-4 persoane, indiferent pentru ce anume, indiferent daca tu ai fost perfect, daca ai vorbit f frumos, daca 4 persoane vor sa te elimine pur si simplu te suspenda laughing
De evaluari aia stiu sigur ca erau niste din astia desene animate genu ala care au inceput sa-mi dea negative la toate raspunsurile,ca nu lea placut ce eu scriam pe aici laughing apoi zic ok stai ca va dau si eu voua laughing si i-am saturat laughing stiu ca nu trebuie sa raspunzi la fel,trebuie sa art ca eram trecut de nivelu ala de desene animate dara sincer cu uni oameni nu merge decat cu parul laughing si cum naveam par,nici posibilitatea sai arenjez am facut ce am putut laughing
Daca nea caisa ma raporteaza asta e scapa TPU de unu ca mine laughing insa nu trebuie ca oamenii sa taca cand vede lucruri,cand vede magarii ce se fac. Uite asa se intampla si la nivele reale la nivel de tara de guvernare,oamenii tac doara unia comenteaza, toti stiu ca se fac magarii dara accepta si merg asa lati de valu mai stiu eu care laughing iar aia care au comentat is luati de prosti de nebuni laughing asta e societatea.
Ba nene ba daca ai pus buton de blocare de ignore ce mama matii mai intervii tu ma? Intervii cand ceva ia amploare, dara daca eu si X avem ceva de impartit doara intre noi ne dam ignore si aia e tot, de ce trebuie tu sa vii sa ma suspenzi? Pai uite asa inveti lumea corupta frate laughing asa apr ciruptii, ala stie ca daca ma reclama tu ma suspenzi deci nu ma blocheaza el, lasa sa intervii tu. Daca ma reclama tu simplu spui ai buton de ignore dai ignore de nu-ti place de el. Daca eu is nebun si ma iau de toata lumea sau mai stiu ce postez pe aici reclame sau chestii de genu atunci sa intervii.Sincer,scuze ca scriu atata dara am vazut pe siteuro americane poti frate sa si injuri te iei de aia, ii jignesti, asta pe chat public nu vine nimeni frate sa te suspende laughing ce am vazut ca aia de pe chat pur si simplu te ignora si tu ramai singur si vorbesti de unu singur, apoi pleci tu si uite asa te elimini de unu singur.Pai ala da site, nu ca astia gata il arenjam pe asta daca e reclama.Pai ma ia arata si mie ce am vorbit ce am injurat vreau sa vad.Nici nu te anunta cand te suspneda macar si sa zica motivu laughing cam asta e TPU.
Eu sincer intru pe aici citesc multe, recunosc majoritatea is chstii banale dara recunosc mai si invat cate ceva, spicuiesc eu de la unu altul idei, alteori retin chestii ce nu le stiam si cam aia e.De intrebat nu pun intrebari pentru ca nu-s oameni pe aici de nivelu ala sa poata explica sau sa inteleaga ce m-ar interesa pe mine.Sa fim seriosi acum, oamenii aia care stiu multe nuau timp sa stea pe net dapai pe TPU laughing De useru anului si balarii de astea eu nu-s curios, ca astia is voatti dupa cum bate vantu laughing si pana la urma sa votezi ce anume? Daca e ceva care tea multumit, multumesti omului, aluia care a scris ceva bun si aia e tot.

| relian a răspuns (pentru RAY):

Serios? Si daca esti suspendat sa zic asa dupa tine tu ce parere ai, ar trebuie sa te anunte ca esti suspendat? Ar trebuie sa iti si arate motivu? Regulamentu e regulament dara eu zic ca sa fii ok sa fii om oricine are dreptu sa i se arate motivu.Eu am ost suspendat acum ceva vreme, nimic anunt, nimic motiv, bum ca asa au vrut 3-4 de pe aici,nu le placea ce eu scriam laughing.Am cerut sa mi se arate motivu,tiai si gasit,mau deblocat dara sa arate ceva nici vorba laughing pai asta este lipsa de respect frate,eu intru iti aduc bani,pentru ca sa fim seriosi astia iau bani pentru ca noi face trafic aici pe site, baga reclame astia iau bani de pe urma naoastra, macar ai ba respect pentru ala indiferent cai nebun, cai rau, ca injura, nu conteaza oricine are dreptu asta sa fie respectat.Deci stiu f bine ca am avut un conflict cu 3-sau 4 pe aici,se pusesera aia toti pe mine,nu stiu se vorbise habar n-am, fara sai injur, fara sa vorbesc urat bum am fost suspendat. Apoi eu am cautat ce se vorbise, am aratat astora ca de fapt aia ma injurase pe mine dara degeaba, cine reclama primul are castig de cauza, mai ales daca ei erau 3-4 laughing cam asta este TPU, ca de altfel e cum e si tara asta Romania laughing oamenii asta fac sin viata reala, cu de astea se ocupa la nivel guvernamental, oamenii genu asta ajung in partide si apoi mai departe, deci cam oamenii astia ne conduc, astia care nu dau 2 bani pe noi cum zicea cineva pe aici.Am avut la scoala unia care citeau pe litere laughing se balbaiau si sau dus in partide siau ajuns in pozitii laughing cand i-am vazut sa mor si alta nu.
Am avut colegi care vad dau lectii pe la tv laughing cand i-am vazut m-a luat rasu, desi e de plans laughing le-am scris pe Facebook vorba aia ba frate mai ma tii minte, mai tii minte la ce nivel esti sau erai cat de slab erai, dar degeaba, ei is acolo sus ne conduc laughing pentru ca majoritatea dintre noi le facem jocu asa cum administratorii de pe aici fac jocu astora, sau au reguli de 2 lei.

| RAY a răspuns (pentru relian):

Te avertizeaza inainte de banare, nu e de datoria TPU sa educa userii spre un limbaj civilizat, cand isi faci cont esti de acord cu regulamentul si cu conditile specificate

| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Relianule, tu ai fi in regula daca n-ai mai abuza atat de porcaria aia de emoticon de yahoo laughing
Chiar iti recitesti si tu postarile? Ti se pare ok sa vezi fata aia razand la fiecare fraza?

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

L-am votat eu. ^_^

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place chestia aia, deci te mai destinde una alta, chestii trestii laughing da mi se par ok pentru ca le pun atunci cand fraza are asa o aroma de funny laughing, ce scriu e ok poate deci daca cineva e curios sa ia cei trebuie.Si eu citesc pe aici uneori chestii, unele daca is scrise naspa nu bag in sama, deci ma intereseaza nu ambalaju ci continutu, aia conteaza pana la urma sa fii Om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat.
Pe mine nu m-au avertizat niciodata inainte de bannare. Si asta pentru ca au facut-o abuziv datorita celor ca Ray care fac legea.

Nu mai ascultati ce zice Ray. Ca nu stie nimic si traieste doar in bula lui in care tot ce dauneaza TPU sunt "jignirile" desi el merita unele incarcate cu tirul pentru ca posteaza numai tampenii.