| anonim_4396 a întrebat:

Când se anunță cine a câștigat titlul de userul anului? Mor de curiozitate.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

UPDATE: In urma voturilor voastre am desemnat Userul Anului 2017: andreia67. Felicitari, draga noastra!

8 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns (pentru RAY):

Am mai citit întrebarea aia.E veche.Cica azi anunță câștigătorul.

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Eu nici nu stiam ca exista acest user. straight face

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Nu vreau sa fiu rau dar imi spunea un user, ray tu ai auzit vreodata de https://www.tpu.ro/utilizator/abjwtm
si sincer nu l am vazut vreodata pe TPU, cei 323 au vazut o si eu am vazut o, da raspunsuri bune si eu am nominalizat o

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

UPDATE: In urma voturilor voastre am desemnat Userul Anului 2017: andreia67. Felicitari, draga noastra!

| Fatamuntilor a răspuns:

Si am zis ca nevoie de postare separata!
Ray al tau a primit un titlu onorific!

| GoldenZenith a răspuns:

Andreia67

| FaraNumePls a răspuns:

Din câte am înțeles a câștigat Andreia67... Eu îl voiam pe Ray câștigător!

Răspuns utilizator avertizat