| Glumet a întrebat:

Ce-ati facut vara asta?

Răspuns Câştigător
| Lykan a răspuns:

Am pierdut luna iulie cu inscrierile la liceu iar in luna august amstat in fata calculatorului la filme si seriale

| ℓανιηια a răspuns (pentru Lykan):

Stiu cum e, stiu...

| Lykan a răspuns (pentru ℓανιηια):

Mai ales cand ne-am facut uniforme ne-am facut complet si pantaloni si ne-a pus sa ne dezbracam intr-o sala in care erau si fete deci ziua aia a fost ceva cam ciudata

| ℓανιηια a răspuns (pentru Lykan):

Wow.Voi aveti uniforma? Eu la liceu voi purta tricou alb(daca vreau si cu imprimeu) pana la sfarsitul anului, dupa nu.

10 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

M-am mirat de teme.___.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jur că dacă mai merg o dată în tabăra de mate nu mă mai întorc vie.

| Lαrisα a răspuns:

M-am plictisit. Tu?

| Happyjump a răspuns:

Laba

| Lykan a răspuns:

Tu unde esti la liceu?