| KosmYnTDR a întrebat:

Voi ce ati facut vara asta?

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Am dat bacul, am intrat la facultate, am plecat din tara.

| xBya a răspuns:

Am frecat buha. N`am facut nimic. Am omorat timpul cu chestii marunte si nesemnificative. Nici macar nu stiu unde s`au pierdut astea 2 luni. Ma gaseste toamna exact asa cum m`a lasat primavara.

| KosmYnTDR explică (pentru xBya):

Te inteleg...Astepti cu nerabdare sa vina vara si cand vine, plictiseala!

| Schwarzz a răspuns:

Am calatorit, dar cel mai mult am lenevit.

| AndreeaaD a răspuns:

M-am relaxat,am pierdut timpul, am citit, am mers la strand/mare, m-am uitat la filme,/seriale, m-am plictisit..cam asta am facutthinking

| wildfirerock a răspuns:

Am citit, m-am uitat la seriale...

| ParkourRoyal a răspuns:

Plaja si Parkour