| RoxanaAndreeaBianca a întrebat:

Voi ce ati facut vara asta?

2 răspunsuri:
| Rebeca_5235 a răspuns:

Wow ...vara:X:X

a si trecut? de ce mi-ai amintit :p
Pai a trecut cam repede ce-i drept. Cred ca majoriattea au savurat-o din plin, si eu de altfel nimic de zis. Am fost la Sky pe iarba (foarte tare 100%) as repeta oricand. Bineinteles multa distractie, prieteni, familie, rude si iar prieteni. Toti au uitat de scoala (garantez ca si profi')
Cred ca ar trebui sa ne spui si tu ce ai facut nu?

| RoxanaAndreeaBianca explică:

Hmmm...

Vara asta nu a fost prea interesanta pentru. mine...
In prima jumatate a verii am stat cu familia si rudele
In a doua jumatate am fost prin Dragasani la bunici, apoi prin 18 august am venit inapoi acasa :X
trebuia s afie cuninia la varamea :X a fost supperr :X
Apoi a venit o prietena foarte buna din strainatate :X neam distrat de minune...

Nu stiu pe unde a trecut vara crying a trecut foarte repede dupa parerea mea.