| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Ce au elevele de 4 ori, studentele de 3 ori, amantele de 2 ori si sotiile o singura data?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

O simpla litera din alfabet, si anume litera "e"

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Litera ebig grin

| Mystyk a răspuns:

Litera "e"

| LucianGabriel a răspuns:

Vocala e

| Suzzy_5903 a răspuns:

Litera "e"
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Litera E.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Litera "E"

| Raul066 a răspuns:

Se precizeaza exact ca se intreaba despre ceea ce au n comun cele 4 cuvinte, altfel pot sa-ti zic si eu ca este doar un brain fart puturos. Nu este o intrebarea isteata, este chiar un brain fart.

| Raul066 a răspuns (pentru Raul066):

"Se precizeaza exact ca se intreaba despre ceea ce au in comun cele 4 cuvinte, altfel pot sa-ti zic si eu ca este doar un brain fart puturos. Nu este o intrebare isteata, este chiar un brain fart."
, a intrat gresit si nu pot sa corectez, iti dau si nota 1 ca vrei sa faci misto de mine.