| twingle a întrebat:

Buna tuturor... am o dilemahappy... cum se pot descurca amantele cu sotiile (sau iubitele oficiale) avand in vedere ca amanta stie de aceasta. cum de pot iubi acel barbat? ce se intampla? imi poate explica cineva? happy

1 răspuns:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Da.
amanta ştie că bărbatul se duce la ea ori doar de aventură, ceva să mai iasă din cotidian, şi e şi ea de acord, că nu urmăreşte o relaţie.
Cele ce urmăresc ştiu că sunt probleme în ograda bărbatului, deoarece un bărbat satisfăcut niciodată nu va căuta în altă ogradă fericirea, deoarece o are deja. Dacă sunt probleme logic amanta va simula stipula şi până la urmă va încerca să-l pună să divorţeze să se despartă, etc.
Sper că ţi-am explicat bine.