| Sufletel92 a întrebat:

Ce bancuri stiti?
Pentru cel mai amuzant dau funda:X.
Nu dati copy paste de pe google ca ma pot uita si eu acololaughing.

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Base in masina cu SPP-istul. Intr-un sat calca o gaina.
Basefrustratedas` ca vorbesc eu cu taranul si ii explic ca a fost un accident nefericit. O sa ma inteleaga
- doar sunt presedintele tarii. Dupa cinci minute Base se intoarce batut mar. Pleaca in tromba mai departe. In satul urmator masina calca un porc. SPP-istul: Sefu`, las-ca merg eu la taran sa-i explic. Dupa zece minute se intoarce cu doua damigene de vin si o putina de branza. Base.
-Ce i-ai spus, ma? SPP-ul:
- Ca sunt soferul presedintelui si ca l-am omorat pe porc. M-a pupat si mi-a dat astea.

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Base in masina cu SPP-istul. Intr-un sat calca o gaina.
Basefrustratedas` ca vorbesc eu cu taranul si ii explic ca a fost un accident nefericit. O sa ma inteleaga
- doar sunt presedintele tarii. Dupa cinci minute Base se intoarce batut mar. Pleaca in tromba mai departe. In satul urmator masina calca un porc. SPP-istul: Sefu`, las-ca merg eu la taran sa-i explic. Dupa zece minute se intoarce cu doua damigene de vin si o putina de branza. Base.
-Ce i-ai spus, ma? SPP-ul:
- Ca sunt soferul presedintelui si ca l-am omorat pe porc. M-a pupat si mi-a dat astea.

| SweetDreamss a răspuns:

1. Ce face un scotian cand ii ia foc casa?
Da bip la pompieri.

2. Bula se roaga de 10 ani in fiecare duminica sa castige si el la lotto
-Doamne te rog frumos fa in asa fel in ca sa castig si eu la lotto. Dar intodeauna de geaba
Intr-o zi camera se lumineaza brusc si o voce ii vorbeste dispeata
-Bula dar ma-mi, te rog o sansa.Pt numele lui Dumnezeu, cumpara-ti si u o data bilet

3.Nepotul:Bunico ce bine ca ai venit
Bunica- de ce?
Nepot: Poi a zis mama ca numai u ne mai lipseai

si mai stiu dar sunt cam lungi si mie cam lene

| BackAgainToTPU a răspuns:

Un om vrea sa ii dea unui caine 3 bucati de carne.
Omul ii arata prima bucata si zice:
- Ia de la mama!
Cainele o ia imediat si o termina.
Omul ii arata a 2a bucata de carne si spune:
- Ia de la tata!
cu aceeasi repeziciune ia si bucata aia.
Omul ii arata ultima bucata si spune:
- Ia de la Basescu!
Cainele se uita urat spre carne. Omul repeta:
- Hai ia de la Basescu! Hai, cutu! De la Basescu!
Cainele de uita urat de tot. Vazand ca acel caine nu vrea sa manance, spune:
- Hai, cutu, ia de la mama!
Cainele o haleshte imediat.

rolling on the floor

| FuNN a răspuns:

Un om sta in treen vine controlorul domnule biletul la control omul zice ca nul are controlorul i da un sut in fund si omul sare pe gem iar se urca in tren iar vine controlorul il prinde fara bilet iar i da un sut in fund iar sare si iar vine inapoi vine iar controlorul domnule pana unde vreti sa ajugeti? Pana la Craiova daca ma tine fundulbig grin big grin