| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Ce de cereri in casatoriebatting eyelashes numai pe mine nu ma cere nimeni crying((

25 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

*plictiseala mode on*

*urca pe scari s-o ceara de nevasta pe 'LumeaInTreiDe: Lumeablabla, vrei sa fii hotia mea?"*
*se impiedica de trepte si da cu mufa de ciment*
*se aduna de pe jos, si se uita dupa inelul de la papusile Barbie*
*vede ca inelul a trecut in nefiinta*
*zice crizat "Oh crap, eu plec''*
*pleaca*

Nu exista partea a 2-a. Publicitate.

| Bogdanux a răspuns:

@Putifer

Esquizemoi, dar cand casti si iti lacrimeaza ochii de plictiseala, nu cred ca iti poate bese altceva prin minte.Cred ca ma bag la o telenovela ( ooo hell nooo! I don't want to see ).

| LoL a răspuns:

Nu esti singura...

| LoL a răspuns:

@Bujie you'r right...si asa m-am indragostit de mine...:*LoL:*

| Pralină a răspuns:

Bine si?

uuuu PralinăLăvPralină frumoasa mea ce sunnt*se ia singura in brate*ma iubesscc...

Bine deja e ridicol...

| Puţifer a răspuns:

Şi eu sunt forevăr ăloun luna asta.
Cred că am să-mi scriu în frunte de data asta '' caut iubit. Să fie de acord să stea în cocină. Să bea numai wiski şi jack daniel altfel nu discutăm. ''
Poate am noroc... Iar dacă merge, promit că fac asta şi anul viitor.

| Puţifer a răspuns:

Bogdane, trist sad.
N'are un final mai hepi hauăr?

| AudImagini a răspuns:

Stai chill... nici pe mine. Noi suntem Forever Alone

| Bujîe a răspuns:

O idee bună ar fi să-ți pui numele LumeaÎnTreiDeLăvLumeaÎnTreiDe.
smug.
Eu așa am să fac.

| Șâret a răspuns:

Nici pe mine și mi se rupe.
Știi de ce?
Nu suntem destul dă săcsi.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

*se uita la LumeaÎnTreiDe* Ce faci beibi? smug Te iau eu...si apoi te leg si iti bag o soseta in gura,te bag in debara,te inchid acolo,ii fur turbanul lu' Osama,dau drumu' la web si cer rascumparare! Pffoa,sa ma vezi pe moi pe toate canalele,te sperii, aaaa adica, cat de celebra o sa fiu! smug

| AikkoxD a răspuns:

Tipa, te-as cere eu da' n-am bani sa te intretin. Stii tu, azil, sanatoriu, veterinar alea alea.

| αηηα a răspuns:

Hmm...Esti dispusa sa devi lesbi?

| LumeaÎnTreiDe explică:

Sosetuta,cred ca tocmai mi-ai facut lipeala cu o persoana speciala smugsmug of, ma iubesc atat de mult :-x

| Rapture a răspuns:

Nu esti singura...nu esti singura
http://i.imgur.com/4Z4zy.gif

| KoKo56 a răspuns:

Sa moara Gayber daca nu te cer eu in casatorie!
*moare Gayber*

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Chiar ca nu esti singura

| Miky03 a răspuns:

*o cere in căsătorie*
... ăăăăăăăă...
apropo sunt fată...
da las că facem schimbare de săcssmug

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Crede-ma, nu esti singura...

Răspuns utilizator avertizat
| Aislinn a răspuns:

Cainele meu e dispus sa te ceara in casatorie...

| EdiT a răspuns:

Poarta-mi c8ilu! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei ce se iubesc pe ei: http://30.media.tumblr.com/tumblr_lkid0zPp7b1qjszndo1_500.jpg

| Wladutz a răspuns:

Te cer eu!laughing
*minte*

| Trippy a răspuns:

Vrei sa fi.....NECASATORITA 4 EVER?