| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Cum ati reactiona daca o omida v-ar cere in casatorie?

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Cred ca m-as simtii flatat.Si as refuza politicos.Dar mai e politete in Romania? Noooo deci sigur il pune pe tacsu si pe suratele ei sa ma fugareasca pana accept.Deci eu trebuie sa ma sui in naveta spatiala furata de la LOL si sa ma duc pe planeta nooua descoperita recentlaughingSAu... daca prin minune ma va lasa in pace as lupta ca sa ma fugareasca ealaughingADica trebuie macar sa lupte pentru mine nu?laughingoOOO Romania in ce tara traim!laughingComedie la coltul straziilaughing

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Omida nu vorbește.

| Pawesome a răspuns:

Depinde daca omida are cazier sau nu

| Alyra a răspuns:

I-aş spune să aştepte să devină fluture întâi.

| FrEeBoY a răspuns:

Pai as fi cam confuz...adica nu as sti pe care "picior" sa.i pun inelulaughing

| Xtadelo a răspuns:

O dau la gaina.

| Magnifico a răspuns:

Nu stiu cum ar face altii dar mie nu imi plac fluturii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As flatula de fericire

| OskarRM a răspuns:

Aş pune-o să se epileze mai întâi.

| AnonimuszWss a răspuns:

Imposibil,toate ma iubesc pe mine.

| Inemes a răspuns:

O imparfumez cu insecticid.

| Kisie a răspuns:

As accepta imediat, mereu mi-am dorit sa ma casatoresc cu o omida.

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Zic sa se casatoreasca cu gainalaughing)

| Quickyboy a răspuns:

Pai, asta ar fi complet "normal". Eu unul as accepta imediat, i`as pune val de mireasa si as da fuga cat mai repede la biserica! De asmenea nu trebuie sa lipseasca petrecereahappy O sa invit cat mai multi oameni si o sa petrecem...Si, de asemenea, am trai fericiti pana la adanci batraneti:d. (glumesc, raspunsul este la mistolaughing )