| Probot38 a întrebat:

Ce e mai greu sa minti sau sa spui adevarul?

13 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Sa minti ca spui adevarul!

| Varsson a răspuns:

Sa spui adevarul

| RAY a răspuns:

Intrebarea asta trebia pusa la stiinta, mai greu e sa minti pentru ca folosesti imaginatia

| OnuOnulică a răspuns:

În general să spui adevărul e mult mai greu.

| Seducatorul a răspuns:

Sylvester Stallone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În cazul în care n-ai imaginație, e mai greu să minți. Uite de-asta profesorii de română nu prea se-mpacă cu copiii care au imaginație mult prea bogată, pentru că mint prea bine. (vorbesc din experiență proprie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eşti prost, sunt grele ambele situaţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa minti si sa spui adevarul in acelasi timp, asta chiar e...Imposible(James Arthur) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa minti, dintr-o singura clipa de neatentie minciuna iti poate scapa de sub control.

| viperra a răspuns:

Sa spui adevarul...stii tu:minciuna doare, dar adevarul doare si mai tare

| SlєndєrGirL a răspuns:

Cel mai bine e sa nu spui nimic nimanui si va fi bine *ssshhht sa nu ne scape o informatie nepomenita facuta de o persoana anonima*

| LokiofAsgard a răspuns:

Sa minti... Trebuie sa te gandesti mult la minciuna

| Marco55 a răspuns:

Cel mai greu este sa minti pentru ca minciuna are picioare scurte. Uneori cel mai greu este sa spui adevarul, dar tot este mai greu sa minti.