| Mastony a întrebat:

E mai bine sa minti sau sa spui adevarul? Cand e bine sa minti, cand e bine sa spui adevarul?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Uneori sa minti uneori sa spui adevarul.e mai bine sa spui adevarul dar,unele minciuni sunt ca sa nu raneasca oamenii,adica prietenii,cum mi-a zis mie o fata cand era pe str cu niste baieti,eu stiu ca era cu aia,si am sunat-o si am intrebat-o unde e si a zis ca e intr-un magazin cu mama ei, mi-a spus asta ca sa nu ma supar ca tine la mine, uneori prietenii te mint fiindca tin la tine happy