| anonim_4396 a întrebat:

Ce experiente ai trait dincolo de granitele prostiei?

5 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

In 1989 a avut loc un cutremur in San Francisco si din cauza asta s-a intrerupt curentul in oras, asa ca noaptea se puteau vedea stelele pe cer. Multi oameni suna apoi la politie sa intrebe ce sunt luminile alea ciudate pe cer = )) Asta mi se pare dincolo de granitele prostiei.

| Neverwas a răspuns:

Cate si mai cate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e mare lucru, dar merită să tastez puțin. În ora de istorie, în loc să scriu "Revoluția franceză", am scris "Reproducerea franceză", la care colega de bancă a ridicat repede mâna (eu nici nu observasem ce-am scris) și a zis "Domnu', Alexandra vrea să mă violeze, a scris despre reproducere pe caiet".
Fu*k logic -_-

| 夢想家兩次 a răspuns:

Jucam noi adevar si provocare si l-am provocat pe unu' sa se duca pe hol si intrebe pe cineva in ce data suntem ca dup aia sa strige in gura mare ''Masina timpului a functionat!''. Chiar a mers straight face

| Addèx33 a răspuns:

Destule.