| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

Ce farse ati facut cand ati fost in tabere/excursii? Fundita pentru cele mai tari, sau cea mai >tarebig grin

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Nu am facut asta... dar e o faza tare:Cand dorm pe patura unii sa le pui chibrite la degetele de la picioare.Sau in tabara, sa torni vopsea roz pe hainele baietzilor in dulap, cat timp dorm, sau sa pui in farfuria cu mancare viermi :-& sau ai putea turna apa pe scari sa tot alunece cel ce trece pe acolo tongue

9 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Am folosit chilotii baietilor pe post de steaglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Eu.si.atat a răspuns:

Am intrat la baieti in camera pe geam blushing, ne-am bagat sub paturi, iar cand au intrat l-am prins pe unu de picior devil, saracu baiat s-o speriat rolling on the floor(era noaptea)

| pacalici a răspuns:

Eu am pus pasta de dinti pe cleanta usi

| strumfiiix a răspuns:

Pocnitori pe sub usaa! smug

| AndreeaaaaX a răspuns:

Le-am spus baietilor sa nu`si faca griji ca sunt pe maine bune...Si ca le fac un tratament de fata excelent!

Bineinteles ca eu am pus 2 tuburi de fond de ten pe fata unui baiat apoi am pus putin rujj pe degetele melee si i-am pus pe fata si... dupa aia am chemat`o pe profa sa il param p`ala ca se machiazalaughing

A doua:

La foc de tabara am pus ceva pe un bat sa se prajeasca si i-am spus unei fete sa guste sa vada daca e crocant (ca cica ea are simtul gustului foarte bine dezvoltatlaughinglaughing). Si am oparit`olaughing

| Anonimusus a răspuns:

I-am bagat mana in apa calduta unei prietene... a facut pe ea>a fost ff amuzant si chiar mergewinkinglaughing

| eububu a răspuns:

I-am pus o galeata in cap ghidei cand dormea

| NuAmHabar a răspuns:

Am desenat cu marcare permanente, pe fetele copiilor in timp ce dormeauhappy
Cu pasta de dinti pe fata, etchappy

| Costel_Traistarita_1993 a răspuns:

Fii atenta la farse tari:iei ardei usturat si storci zeama de la ardei in gura unui coleg.O sa bea la apa dar sa stiti ca o sa rada.

A doua.(e buna iarna)
Cumperi o sticla de suc, ceva lipicios, versi pe covor si ii ei geaca(daca are blana pe dinauntru e perfect) si cu partea cu care se imbraca stergi pe jos si dupa ce o va pune pe el nu o va mai putea scoate