| Effyyyy a întrebat:

Ce farse ati facut azi, fundita cea mai tare;*

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Eu doar una, si mi-a ajuns laughing
Am trimis azi noapte pe la 2, de pe un alt numar, un mesaj la cativa prieteni cu textul "Am scapat de cadavru, acum ce fac?"
Cel mai tare a fost azi pe la 10 cand m-a sunat cineva de la politie sa ma informeze ca de pe numarul meu a fost trimis un mesaj ...etc. Noroc ca si ei au banuit ca a fost o farsa si nu mi-au zis nimic nici de bine, nici de rau. Mi-au zis doar ca o sa-mi sune ei prietenul sa il anunte ca a fost victima unei farse laughing
(La anul o fac din nou devil )

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-am facut nici-una si nu mi s-a facut nici-una. E ceva rau in asta?

| FlorinDiablo a răspuns:

Nici una mi se pare odios o zi ca sa faci farse in plus multi nu gusta aceste farse.

| LenaleMinato a răspuns:

Am schimbat sarea din solnita cu zahar laughing

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Ieri a dormit un prieten la mine peste noapte!

m-am trezit dimineata si am inversat numerul meu de telefon cu al prietenei lui

de pe telefonul meu i-am trimis un mesaj(la el eu aparut numele iubitei) un mesaj cum ca se desparte de el

cand am vazut ca se supara i-zm zis

"FARSA DE 1 APRILIE!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata am inchis usa de la terasa si am scris pe usa teapa! am scris ca cheia ii sub cusca papagalului, am ascuns bateriile de la telecomanda si am pus o sfoara la usa si o cazut. Funda?

| temugin a răspuns:

I-am spus unei prietene sa se uite astazi la tv, p pro-tv ca o sa imi ia un interviu la stiri! si s-a uitat toata ziua si m-a sunat acum, cand apar? rolling on the floor

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns:

Am luat o punga de cipsuri am pus multa sare, piper si boia iute am pitit toata apa din casa si i-am dat fratelui meu cipsuri iar el cauta disperat dupa apa!rolling on the floorlaughing)