| aLixx a întrebat:

Ce farse le-ati facut celorlalti in excursii? (excursii in care ati ramas peste noapte, de exemplu la un camping, cabanute, etc.).
>funda.:

3 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Frisca,spuma de ras si pasta de dinti sunt clasice.Mai poti pune bautura in combinatii de suc(ca sa nu devina persoana respectiva suspicioasa), dar trebuie sa stii exact unde e limita la faza asta, si merge doar la persoane care nu beau.Galeata pe usa/deasupra patului e si ea o clasica si o metoda interesanta de a fi trezit. Daca poti sa ascunzi masina si sa faci pe cineva sa creada ca ati plecat fara el:super funny, mai ales daca sunteti in varful muntelui.Sa uzi patul cuiva si sa-i urmaresti reactiile toata ziua:de asemenea funny. Daca ai creioane pentru. fata e amuzant cand trezesti pe cineva in mijlocul noptii si faci pe boogy-man.Cam atat din varful degetelor, oricum cel mai bine e atunci cand iti folosesti imaginatia...

| Tinna22 a răspuns:

Pai de exemplu il machezi pe un baiattongue sau ii pui frisca in par la o fatha...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasica pasta de dinti pe fata cand doarme.