| MissDelevingne a întrebat:

Ce farse se pot face in excursie?

lista, idei?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si toti dau un raspuns rautacios in 3, 2, 1...

| Ciufuliciii a răspuns:

Pai procurati o masca de Scary Movie bate-le in geam si ei cand vin sa vada sperie-i, sau bate la usa cand vin sa deskida, noaptea, tipa si fa ca toti dracii... duce-ti-va la ei la usa puneti o scrisoare arsa pe margini in care sa scrie "Voi Urmati!"laughing)

Asta am facut noi, si faza cu scary movie, sau cand dorm in autocar pune-ti masca du-te-n fata lor bate-i p umar si sa se trezeasca cu aia in fatalaughing
Daca aveti acces la camera lor luati o hartie dati-i foc si strigati incendiu incendiu, el se va trezi si voi stingeti hartia cu muuuuuuuuulta apa.
asta a fost bestiala.i-am facut-o colegei de camera.una mai fraiera aseahee hee

| 3rdWW a răspuns:

Apache, Ciufuliciii ti-a stricat numaratoarea

| lary_6681 a răspuns:

Sa ii torni noaptea cin doarme iaurt in chiloti