| Cimpan_Adriana_1995 a întrebat:

Luni merg intr-o excursie cu doua clase iar toți au spus ca fac farse iar pentru a ma apăra dați-mi idei de farse bune si originale. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ce farse sa faca o fata frumusica si cuminte ca tine? Fii tu insati asa cum esti, si lasa-i pe ceilalti sa decada facind farse colegilor lor. Nu te cobori la nivelul lor!

| Ajutor2004 a răspuns:

Poti sa le pui pasta de dinti pe fata in timp ce dorm si sa le faci poza sau sa le desenezi cu markerul.

| ValiPatrascu888 a răspuns:

Pe poti pune un bold pe scaun sau un balon cu apa sau cu vopsea