| Miruna79 a întrebat:

saptamana viitoare mergem cu scoala in excursie si este o sansa foarte buna sa ma razbun pe cineva...ceva idei de farse?funda!

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Vezi mai bine să nu faci vreo prostie.
Să sufere și profii ce vă însoțesc și chiar toți cei din grup.

| Miruna79 explică (pentru corolav):

Nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere... vreau mai mult sa ma amuz razbunandu-ma pentru ceea ce am patit excursia trecuta...sa nu ma intelegi gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasta de dinti este magnifica... incearca pe haine mobliere veceu par si/sau scoci lipici si/sau aracet (il poti foflosi in multe scopuri). Zic sa faci toate astea cand ceilalti dorm tongue. Bafta!