| anonimusme a întrebat:

Aveti si voi niste idei de farse pentru o excursie? (nu vreau cu pasta de dinti etc...nu stiu.ceva original) funda

Răspuns Câştigător
| Stefan_Deciu_1980 a răspuns:

Ciocolata pe clanta; umple veceu de hartie igienica; ascunde toate prosoapele din camera; mastile sunt bune la trezire big grin; si daca vrei ceva traznit rau desurubeaza balamalele de la usa laughing)

2 răspunsuri:
| kariny06 a răspuns:

Pai...sa suni cu nr ascuns la niste persoane cunoscute si sa le spui sa cante dupa tine ca vor castiga un cec in valoare de 100. 000LEI. Mie mi-a mers! Sau sa te duci pana la prof/a/invatator/e si sa te faci ca vorbesti cu ea, si te intorci catre colegii tai si sa le spui ca tie ti-a spus ca se va anula excursia din cauza unor probleme. Cam atat! Funda?

| Lupuleasa_Raluca_1995 a răspuns:

Aracet in pasta de dinti.