| MamasitaJj a întrebat:

Ce farse stiti de 1 aprilie? Fundita! Apropo...sa le pot face la scoalalaughing

Răspuns Câştigător
| LoveSelena a răspuns:

Spune-i unei prietene ca in pauza trecuta doamna de engleza ti-a spus ca sa urce pana la etajul patru ca are sa-i spuna ceva si cand ajunge nu va fi nimic acolo.
sau
Spune-i unuicoleg ca o fata draguta l-a chemat la baia de fete.Si cand va ajunge nu va fi nimic.
sau
Daca ai o iubitoare de pisici in clasa spune-i ca ai vazut o pisica bolnava in curtea scolii.
sau daca e iubitoare de catei sau de pasari etc. tot cea de sus doar ca va fi cu alt animal.
Sau
Spune-i prietenei tale ca doamna invatatoare a chemat-o la cancelarie si vrea sa vorbeasca ceva serios cu ea.

1 răspuns:
| AnGeL a răspuns:

Pune-l pe gardian sa le spuna colegilor tai ca azi nu se fac ore
colegelor le poti spune ca au aparut la televizor