| RealLife a întrebat:

Ce faze amuzante s-au intamplat pe la voi la scoala?

Răspuns Câştigător
| emeris a răspuns:

Pai...profa de fizica prinde o colega cand copiaza. Aia incepe sa bazaie rolling on the floor Cand citim ceva in ora de biologie(ultima ora) se intoarce colegu' din spate si zice in soapta:puti, ai facut pe tine, etc rolling on the floor si murim de ras laughing mi s-a intamplat sa nu mai fiu in stare sa citesc ca nu ma opream din ras laughinglaughing ce se mai intamplathinking ne prinde porfu' de romana ca nu suntem in banci si ne tine in picioare toata ora whistlingblushing colegii trag "vanturi" in ore si in pauze si ne asfixiaza :-&rolling on the floor diriga ii cearta si apoi o iau de la capat waiting ne batem cu cornuri, mai nou era sa ne batem cu lapte rolling on the floor noroc ca am calmat un coleg cxam.hiperactiv :-s sunt multee oh go on

23 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai la mine il asculta profesoara de romana pe un coleg si face unu din banca "ba esi prost?" si colegul meu face "da, da nu-i spuneti mamei"hee hee. A tipat in toata clasa, pe moment a fost bestiala faza happy.

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

In fiecare zi baietii se bat.Colegu meu de banca ma enerveaza ca tot zice "Adi Begherbulai" rolling on the floor Ne batem cu sticle d-alea d juma d litru goale.alea pline le spargem la cur si ne udam in clasa laughing ne batem joc d o colega(fata ingrijitorului Gigel laughing) o cheama Marina si tot minte ca are un iubit pe nume Tedy.(daa da si eu sunt ma-sa laughing) a aparut joi la scoala cu un medalion si zicea ca e de la el smug (colegu meu d banca zicea ca Tedy ala l-a gasit in punga d pufuleti si i l-a dat ei rolling on the floor). In ora de desen ne batem joc d profa.NELLY! abia o asteptam laughing))) old lady. am filmato sub fusta. i-am pictat steagu Romaniei pe fusta cand statea intoarsa rolling on the floor la ultima ora(de desen) cand s-o asteptam p profa pe hol, noi o asteaptam sa vina din capatu holului.noi toty intinsi pe jos, rezemati de perete.si cand s-o vedem stand langa noi ca a venit pe la scara elevilor.am intrat in clasa.baaaa ne-am impins. a cazut colegu meu d banca pe jos, eu i-am dat un sut in cur.am impinso p una cu fata in tabla si si-a spart si display'u la tel rolling on the floor) bine ca nu stie cine a impins-o laughing)) la teste ne lipim biletele pe picioare cu scotch.sau cand am indesat caietu in ala de hartie igienica la baie si am cerut in timpu testului la baie si am scos caietu sa citesc.nota 9 cu mare succes tongue si baietii cand canta "Baby" de Justin Bieber si pretind ca's gay laughing cu accent, nu asa rolling on the floor si colegu meu d banca la fizica o injura p profa cu voce tare, dar in asa fel incat sa nu-l auda.si se face o liniste in clasa si trage asta o injuratura... rolling on the floor se aude dracu. si eu radeam cu capul in caiet si o aud p profa, uitandu-se la mine "dc razi domnisoara?" la care eu: cine.eu? profa: nu nu tu.colega din spatele tau. rolling on the floor
adica eu sunt in fata profei si o vede p-aia din spatele meu.sau la ora d franceza cand copiam eu ca disperata tema la mate in a 2-a banca.si-l vede p-ala din ultima banca ca copiaza tot tema la mate laughing pe mine nici nu m-a vazut.in ora de romana(ultima) isi aminteste Alex(alias Taranu) ca si-a lasat in a 2-a ora telu undeva si nu si-l gaseste.suna d pe alt telefon ca avea abonament.sa-si blocheze abonamentu. ii raspunde robotu la tel, ii vorbeste in engleza si in romana si el zice "da. da. da" laughing vorbea cu robotu rolling on the floor intr-o zi cand sa ne ducem la cabinet sa ne verifice dintii, noi am inceput sa mestecam guma.am aruncat-o cand am intrat in cabinet.ma verifica aia si zice "cu ce pasta d dinti te speli de te-a tinut 3 ore?" laughing cand a mai zis si ca am 2 dinti rotati rolling on the floor. urmatoarea ora la chimie ne-am pus pe barfit.colegele au inteles ca am 2 dinti rotativi rolling on the floor o intrebam pe Marina: ce ti-a zis dentistu? la care Marina: nimic. si am inceput eu si cu colegele mele sa radem.la care o colega de-a mea: adica n-ai niciun dinte in gura? rolling on the floor cum e curentu prin gura? laughing mai nou, profu nostru de muzica e gay. laughing sunt multe altele, dar nu pot sa le scriu p toate laughing

| Floreenofficial a răspuns:

Nu prea se intampla lucruri amuzante.toti sunt seriosi. straight face

| remusbb a răspuns:

La noi intr-o zi se bateau niste colegi de- ai mei cu cartile s-a sunat ei nu au auzit intra dirigu in clasa BUFF!
o carte in capu lui domn diriginte
leau scazut cate 2 puncte la purtare
la o ora de religie trebuia sa spunem cele sapte sfinte taine
colegu meu de banca nu o invatat si ii sopteam eu
ii spuneam corect pana intr-o clipa cand nu m-am putut abtine si i-am zis in loc de taina mirungerii i-am spuns taina milogeniei laughing am ras toti din clasa

| a răspuns:

La ora de fizica toata lumea rade cu lacrimi.
Cand profa cere un fix zice: Dati-mi o scula albastrarolling on the floor)
Sau ne face virgini.
Era o colega la raspuns is zice:Mai fetito tu esti cam virgina intr-ale fiziciilaughing
Tot chiulea un coleg de la ea de la ora si zice, mai cine e, mai Mircea asta, vreo scularolling on the floor)))))))
A calcat o colega in excremente de caine si a venit in clasa si noi ne intrebam, ce naiba pute in halul astarolling on the floor)))pana si profa a iesit afararolling on the floor) si dupa ce s-a sters tot a ramas mirosu fiindca a aruncat serveteleel in gunoilaughing.

| a răspuns:

Deci, azi am avut 2 ore de fizica.
smug
In care, bineinteles ne-a facut virgini, prosti, tembeli, cretini, scule, dar mai ales VIRGINI.
I-a zis la o colega ca ea e virgina 100%rolling on the floor
L-a scos pe un coleg l-a raspuns si nu stia si a zis:Ba, tu nici scula nu esti, ca esti prea prostrolling on the floor)
Sau azi cum stateam eu tolanit pe scaun numai il vad pe dirig cum se impiedica de picioru meurolling on the floor bine ca n-a cazutrolling on the floor)oricum el a vazut ca n-a fost intentionat si a ras si el.
S-au la ora de bazelaughing cand a picat profa pe jos, fiindac s-a impiedica de scari(avem un podium in clasa+o scara mica)rolling on the floor)
*Ea e sotia dirigului

| Byencutzz a răspuns:

Citeste-mi cartile ca am vreo 5laughing))

| traficantadepufuleti1234 a răspuns:

Bah sa vezi deci in ora de biologie(mai de mult ) ii intreaba profesoara cum se numeste lectia care a trebuit so invatam noi nu stim! mai ne intreaba ce ne intreaba noi nu stim(de la faza cu nu stiu din astea)in pauza zice diriga unei profesoare ce s-a intamplat si ii arata clipu mah da ce test ne-a dat rolling on the floor))

| StefanStyle94 a răspuns:

Pai vorbeau fetele d la mine din cls si aud cuvantu'"falus"(penis).happyNu stiam ce inseamna si le intreb:"-Ce e mai fetelor ala?", la care ele incep sa radawhistlingVaaai, da' nu sti? Nu-ti spunemtongue", moment in care ma duc la vanzatoarea d la chioscu' scolii si îi zic:"-dati-mi si mie o punga de aia de falus!". Astea erau pisate d ras si vanzatoarea aia belea ochii la mine ca la felu' paişpe, parca il vazuse pe Eminescu in curu' gol...cand am aflat ce inseamna, am zis ca nu mai chiulesc de la biologie ca m-am facut d tot rahatu' la faza asta.

| Andy953 a răspuns:

Pai azi am pierdut ora de mate ancercand sa-l dezlipim pe profu de mate de pe scaun!rolling on the floor

| Andy953 a răspuns:

Fi atent! azi la scoala an pauza ies din clasa si vad doua tipe care se cearta si se anjurau si se anjurau si tot se anjurau pana nu au mai avut ce insulta sa zica si lacare una'fa esti desteapta' la care cealalta zice asa'auzui tu nu-ti permiti sa ma faci pe mine desteapta'rolling on the floor

| ESET a răspuns:

La mine in clasa in fiecare e bataie cu cornuri! CornMagedon, si cand vin profesorii e coltul vesel laughingin prima saptamana de scoala a spart un prost tabla, unu in a 7-a a schimbat notele, pe toate l-ea facut 8 laughingsi eu ce sa fac pe la scoala, invat mai bat prosti de la mine, mai dau niste mingi de la putani pe scoala, mai sparg un geam laughingmai facem misto de profesorilaughingcu ultrasunete si profesori se mira ca bazaie ceva laughingrolling on the floore belea

| Bretonash a răspuns:

La test la fizica trebuia sa definim fortele electromagnetice si una scrie: " Fortele electrocasnice sunt fortele pe care le folosim in casa..."
si tot ea comenta ca de ce a luat nota mica
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profa de mate s-a impiedicat de ghiozdanu' lu unu si a cazut[ cand s-a ridicat ii mai si dadea cu cartea in cap:]]:]]In pauza dinainte de ora de germana ma bateam cu biscuiti cu aia de a 10-a:]]cand a intrat profu' in clasa face:Ia uite! nu sunteti in stare sa faceti decat prostii! La care eu :Nu eu! Mirunika! Ea s-a batut cu biscuitzi! Ich bin ingeru' lu' D-Zeu!:]]:]]]:]]]]]Si profu:Ahaa...pai eu vroiam sa zic ca stati pe hol si ma asteptati si tuu...adica bine ca mi-ai zis!:]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora de dirigentie un coleg a lipit un tampon de talpa unei colege
laughing). Iar la ora de mate profa avea fermoarul de la fusta desfacut si i se vedeau chilotiilaughing radea toata clasa si ea nu stia de celaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai profesoara ne spune daschideti caietele si notati un coleg raspunde la ce pagina profu de mate zice ba sunteti handicapati lasa ba ca va chem eu cu mamicata si taticato la scoala pacat da parinti aiai ai vostri ora de istorie nu se poate face este un profesor in primul an injuram motivam absente ne pune note mari ca sa nu mai facem galagie sau ne da drumu acasa ca sa poata sa predea si el la 5 copii din clasa sau daca nu vine directoru si ne mia potolim incepem sal imitam pe fernando si e sow etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti sunteti ha ha

| Bubbles_8156 a răspuns:

Pai. la ora de mate, un coleg nu statea potolit. Se duce profa la el, il pupa pe frunte si ii zice : sa-i zici mamei tale, ca azi profesoara te-a pupat in cur. ca asta nu e cap, e cur.

In ora de tehno, un coleg a cascat fara sa puna mana la gura, l-a vazut profu si i-a zis : " ai 3 carii si rosu in gat".

| Bubbles_8156 a răspuns:

In timpul pauzei se certau 2 colege. la care una dintree ele: pisa-m-as pe mine. (in loc de pisa-m-as pe tine) laughing

a ras toata clasa de ele.

| Bubbles_8156 a răspuns:

La ora de bio
Profa: Ptr. ora vitoare, sa-mi aduceti un ochi de bou ca sa il disecam. poate ramaneti cu.
Un coleg:. sechele rolling on the floor
Profa continua: cu sechele ramai doar tu, noi astia normali ramanem cu lectia invatata.

| DarkNight123 a răspuns:

Generatie de idiotirolling on the floor))))

| bianca_2668 a răspuns:

Eram in pauza si ne pregateam de ora de fizica, si in clasa era lumina stinsa, mai era si iarna deci era o bezna totala. Noi pe acolo tipam ne jucam, pana cand vine profa. Ne cearta ea putin, apoi trecem la ascultat. Il intreaba lectia de zi pe colegul nostru Madalin, care nu stia nimic. Il intreaba profa ce a facut de nu a invatat, la care el: Pai m-am batut cu colegu pe intuneric laughing).

| DonCapone a răspuns:

Decii intr-o zi am avut Ed Tehnologica, si noi tot vorbeam cand profa tot incerca sa ne opreasca. si aveam unu in clasa pe nume Rafael zis Aniel era cel mai rau din clasa. si el vorbea cu un coleg din spate, dupa aceea un coleg se uita la ei si tot radea si striga ''Baaaa'' si profa a zis catre el:''Unde te trezesti'' si el a raspuns:''In padure... ce eu?'' dar el a crezut ca profa a zis catre Aniel, si a fost dat afara. laughing