| anamaria09 a întrebat:

Ce faze amuzante s-au intamplat la voi la scoala? fundita pentru cele mai haioaselove struck

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Un bou m-a injurat si l-am dat cu capul de tabla...ce amuzant a fost...*pentru mine *

| pinguinuVerde a răspuns:

Azi am purtat o perucă multicoloră pentru o scenetă şi când am ieşit pe culoar toţi se uitai gen : Uuu, clown! fugiţi, salvaţi-vă.
Ba chiar nişte copii de la Step au crezut că m-am vopsithee hee

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai azi am avut lucrare la mate si eu am dat telefon la politie si i-am injurat si le-am zis ca sunt din scoala la mine si am scapat de test

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bre, pai am jucat si eu elastic ca tot omu cu fetele si langa era lighianul cu apa plin si cand era sa sar am sarit cu piciorul exact in lighianul cu apa si m-am umplut toata de apa plus ca a cazut lighianul pe jos si s-a udat toata clasa. Si dupa a venit un baiat dupa ce s-a sunat, si a alunecat si a cazut exact in ''paraul'' acela si s-a udat tot.
Dupa a venit profa x_x.
Si crede-ma, nu ai vrea sa stii ce s-a intamplat dupa.( era sa alunece si ea si...si... nu mai vreau sa-mi amintesc:-s )
PS: totul e adevarat!