| rWamo a întrebat:

Ce faze amuzante vi s au întâmplat?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Două țigănci mi-au furat mobilul din buzunar după ce m-au hipnotizat.
Alt excroc m-a determinat să îi dau toți banii care îi aveam la mine, până la ultimul mărunțiș, de bună voia mea.
Am și scris și o nuvelă pe tema asta, ca să mă amuz, cum se zice, haz de necaz.
https://dosarelexsikix.blogspot.com/2018/02/labul-eco-de-la-unu.html
Apoi o babă a început să îmi propovăduiască viața veșnică pe stradă. Alta cerșea să construiască o biserică. Ce paști și dumnezei le-am tras, nu o să mă uite niciodată. Ah da, apoi am fost la ea, persoană însemnată, nu spun cine, întâi a culcat fetița, a lins și a ras niște beri să își facă curaj, apoi m-a violat. Apoi am fost la alta. Am făcut amor în cada de baie. Nu am mai putut să ies din cadă. Era strâmtă iar eu, obezitate gradul 3. Era să cheme smurdul să mă scoată cu macaraua.
Altă dată am făcut-o la hotelul Piatra Mare din Poiana Brașov.
A ieșit și de aici o nuvelă. Despre curul lui Dumnezeu.
https://dosarelexsikix.blogspot.com/2018/02/le-cul-du-bon-dieu.html
Așa că, în general, m-am amuzat teribil ori de câte ori am avut ocazia.