| xAnddre a întrebat:

Ce faze amuzante vi s-au întâmplat la şcoală? Dau fundă celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| MxaaMelly a răspuns:

S`o pisat un copil de a 5 pe el rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Azi a fost o "bataia" in clasa cu spray de camera. Primise cineva nu stiu de unde si a inceput sa-i parfumeze excesiv pe toti din clasa laughing dupa care am inceput sa ne batem pe el si sa dam unul pe altul. Iti dai seama cum a mirosit dupa chestia asta.

| Afãrinツ a răspuns:

1. Am spart caloriferu inaintea orei de spaniola si vine unu dea 4-a si zice: INUNDATIE! SALVATI-VAAA!
2. Clasa a doborat un brad de 4 chile pe diriga laughing
3. Un pusti i-a dat um pumn unei profe ca i-a dat o nota mica. La care zice el: Asa fa! Sa te inveti minte sa-i mai dai un 7 aluia care tia asezat moaca la loc!
4. In ora de sport, unii dintra unspea se ascundeau in baie si se ******. Vine domnu si zice: Jos si 50 de genoflexiuni! La care zice unu: Da profu, nu vrei mai bine so s**i? Vedeti... eu nu pot sa fac genoflexiuni... Ma doare prea tare acolo unde-i intunecat, ca asta mi-o strivit-o X-(
5. Doi baieti i-au bagat pe aia de a 6-a cu capul in zapada.

ETCETERA ETCETERA...

| roxy1direction4ever a răspuns:

Pai, eram la ora de fizica si discutam despre magneti si d-na prof. ne-a spus ca chinezii( nu am cum sa evit cacofonia) au inventat prima busola, la care eu am spus: - Da nu scria pe ea made in china?
Asta-i ce imi amintesc eu, acum, pe moment, poate au mai fost si altele.