| LawR3n a întrebat:

Ce gen muzical ascultaţi?

Răspuns Câştigător
| Miss Sintetic a răspuns:

Black/Death/Gothic metal!

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Orice! Genul muzical nu e o problema!

| cristi202 a răspuns:

Pop. Rock. Clasica. Tot ce e mai bun din fiecare stil
Exclus manelele!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Toate genurile, mai putin manele, pe acestea le ascult doar la unele petreceri unde nu am incotro.

| JustMusic a răspuns:

In special dance dar mai askult si rock pop si unele manele

| daniDeeDee a răspuns:

Pop, dance, house, R&B.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Orice infara de rock, iar manele si populara ascult doar la petreceri, nunti etc.

| Miss Sintetic a răspuns:

De ce toti spun... mai putin rock? pentru ca doar omenii inculti pot aprecia o manea la adevarata ei valoare. Asa cum doar oamenii cu adevarta profunzi pot asculta muzica rock

| Maia a răspuns:

Rock (screamo, metal, glam metal, hardcore, punk, hard) si pop-rock!
"Muzica ofera un suflet universului, aripi mintii, zbor imaginatiei si viata oricui." (Platon) Muzica buna :X!

| 334499 a răspuns:

Orice-i place urechii mele

| deutzapusa a răspuns:

Tot ce este bun si frumos ma putin rock

Răspuns utilizator avertizat
| ady_9922 a răspuns:

Orice tip de muzica care este linistita mai putin Mafia

| ps1ch0 a răspuns:

Heavy metal, Hardcore, Death/Black/Gothic/Symphonic Black metal, Drum and Bass, Goa, Psy-Trance, Rap, Trip-hop, Hip-hop, Rap-core(cateodata) si cam atat imi vine acum sa zic. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice gen. Cand o melodie imi place, nu tin cont de tipul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.maneaua ma face sa vomit phbbbbt

2. manea=rock => NEVER!

3.deci...traiasca rock-ul! it`s my life :X:X:X

| Termopile a răspuns:

RAP (Ascult Foarte Des), TRAP (Ascult Des), Hardstyle (Rar), Muzică Clasică (Foarte Rar), Muzică Populară (La nunți, botezuri, petreceri, etc)

| orlando_7324 a răspuns:

Pop.

| dulceKmierea a răspuns:

Nu stiu, depinde de ce am chef sa ascultbig grin. Mai exact toatetongue.