| αℓγήα ツ a întrebat:

C gen muzical ascultati/hee hee
>motivati:"

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ascult toate genurile de muzica, in special rock, nu ascult manele.

| RoxAnana a răspuns:

Clasica.ma linisteste

| Unique a răspuns:

Pop
Top50
Anii 80
Anii 70
Clasica
Muzica Film
Rap
HipHop
Jazz
Rock
Hard Rock
Dance
Trance
Tehno
House
Vocal Dance
Rave
Country & Western
Gospel
Drum'n'Bass
Punk
Manele

dc? pentru ca imi plac foarte multe genuri de muzica si in special nu fac diferente

| pitikaaaa a răspuns:

Rock( si tot ce tine de rock, balade, pop, satanist etc) dc? Ma reprezinta cand sunt suporata(cand ma cert cu un prieten sau cu mama ma inchid in camera sau imi bag castile in urchi dau muzica la maxim si ascult rock ma relaxeaza.
Mai ascult si rapp/hip-hop/urban dc? pentru ca ma reprezinta nu pot sa ascult rapp/hip-hop sau urban cand sunt suparata... dc? nu stiu nu simt asta.

| DEBrown a răspuns:

Rock vechi (Phoenix, Pasarea Colibri)
Disco 70'-90' (Saragossa Band, Booney M, Queen)

Pentru ca acestea imi plac, ce sa zic? big grin Mentionez ca am 15 ani.

| DamnedShadow a răspuns:

Pop si pop-rock. Gusturile nu se discutawinking