| crrinnaaa a întrebat:

Buna:*
care este genul vostru muzical preferat si de ce il ascultati?

FUNDA :X
pentru cel acre raspunde cel imi frumos

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Ascult cel mai mult rock... si asta nu inseamna ca-s satanista sau ca imi place sa mi se zguduie creierii - pentru ca nu-i asa - laughing. mi se pare ca melodiile rock au niste versuri mai expresive adica ma reprezinta, imi reprezinta viata ( in special in ultimele luni ) si se aseamana foarte mult cu sentimentele si trairile pe care le am eu. desi multi nu prefera genul asta de muzica din diferite motive, eu ( si multi alti rockeri ) iubesc aceasta muzica pentru ceea ce reprezinta nu pentru cum se manifesta cateodata ( adica ma refer dat-u din cap, sau urlatu' si chestii din astea exagerate )winking

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu ascult manele.
De ce?
Pentru ca imi plac, se asculta aproape oriunde.
Mai mult la petreceri, nunti, ma rog, intelegi tu.
Canta despre dragoste, bani, femeilaughing
Ma simt bine daca ascult manele...si asta sunt...intr-un cuvant:
Manelista!

(nu mi-e rusine de asta)

Bafta si o seara frumoasa!happy

| Liviu a răspuns:

Ascult rapp romanesc'
in el ma regasesc...in unele melodii
Din rap mi se pare ca poti invata. ce e aia viata de stradahappyFara sa iesi in strada neaparat'
Poti invata despre: Banii, femei, droguri, combinatii etchappy
Tre doar sa vreihappy
Uni spun doar ca ei aud doar " injuraturi " ei nu se " uita " la adevaratu sens al cuvantuluihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Myhay_1171 a răspuns:

Pop- ma simt liber cand o ascult

| nuamPleaca a răspuns:

Hiphop, rap deoarece ma reprezinta ~

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Well, genul meu preferat de muzica este pop si il ascult pentru ca poate fi de toate felurile(slow, fast, happy, sad) si pentru ca urechilor mele nu le place rockul (no offence pentru cei carora le place rockul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna genul meu de muzica este pop